25% تخفیف ویژه محصولات پرفروش بهار

محصولات بهداشتی

محصولات بهداشتی

سرم ضدپیری دست مدل INTENSIVE PRO SKIN INTENSIVE ANTI AGING AMPULLE

سرم ضدپیری دست مدل INTENSIVE ساخت کشور آلمان است. فرمول شگفت انگیز این سرم پوست دست شما را در برابر علائم پیری محافظت می کند. این سرم بسیار غلیظ با ترکیبات فعال عصاره های جلبک دریایی منجر به تغییرات حیرت انگیز پوست در کاهش چین و چروک، کاهش خاصیت ارتجاعی نامناسب و از بین رفتن لکه های کهولت سن می شود.

199,000 تومان

لایه بردار پوست دست مدل MEERSALZ REVITAL-PEELING

لایه بردار پوست دست مدل MEERSALZ ساخت کشور آلمان است. این محصول یک لایه بردار فوق العاده منطبق با پوست دستهای شماست. سلول های مرده پوست را به آرامی برداشته و با دارا بودن روغن جوجوبا و روغن ماکادامیا مراقبت ویژه ای از پوست دستان شما میکند. این لایه بردار با بالا بردن متابولیسم بازسازی سلول و با داشتن مواد معدنی و تقویت کننده پوست از جمله نمک های دریایی تبدیل به یک محصول مراقبتی عالی برای پوست دستان شما شده است .

175,000 تومان

ژل خنک کننده پا COOL GEL

ژل خنک کننده پا pina parie ساخت کشور آلمان است. با زدن این محصول بر روی پاها بدلیل از بین رفتن آب اضافی بافت های پوست بلافاصله احساس خنکی پایداری را خواهید داشت. این ژل خنک کننده با کاهش احساس فشار و تورم باعث حس شادابی در پاها می شود. وجود عصاره شاه بلوط باعث تقویت موی رگ ها شده و پانتئول پوست را تغذیه کرده و از آن محافظت میکند.

127,000 تومان

کرم مراقبتی پا مدل FEETWELL 3 IN 1 SUPER FEETWELL 3 IN 1 SUPER

کرم مراقبتی پا مدل FEETWELL 3 IN 1 SUPER ساخت کشور آلمان است. این کرم فوق العاده 3 کاره که شامل مراقبت روزانه، ماسک و ماساژ می باشد با دارا بودن اوره باعث حفظ رطوبت و نرمی پوست شما خواهد شد. این محصول شامل مواد مغذی همچون چاودار تخمیر شده، کره شی، روغن ماکادامیا، مریم گلی و کالنتولا باعث حفظ زیبایی پوست می باشد و همچنین باعث کاهش ترکهای پوستی و تنظیم عرق پا و محافظ پوست پا حتی در شرایطی مانند ورزش خواهد بود.

127,000 تومان

کرم نرم کننده پا مدل PEELING SOFT SKIN PEELING

کرم نرم کننده پا مدل PEELING ساخت کشور آلمان است. این کرم نرم کننده با دارا بودن نمک دریای و مواد معدنی به همراه روغن های گیاهی کمک شایانی به حفظ زیبایی و نرمی پاها خواهد نمود. عاری از مواد نگهدارنده و رنگ های مصنوعی، با داشتن کلروفیل و روغن مغز ماکادامیا باعث احیا پوست پا می شود.

175,000 تومان

لایه بردار پا مدل TENDERLY TENDERLY SOFT

لایه بردار پا مدل TENDERLY ساخت کشور آلمان است. این لایه بردار قوی به آرامی و به صورت ملایم لایه های اضافی و مرده پوست پا را براداشته و باعث نرم و ابریشمی شدن پوست خواهد شد.

159,000 تومان