مداد ابرو پرتی وولگار

EYEBROW PENCIL

*
490,000 تومان
- مداد ابرو پرتی وولگار :

مداد ابرو پرتی وولگار با فرمولاسیون فوق العاده نرم و حال دهی بسیار طبیعی به ابروهای شما جلوه و درخشندگی ویژه ای میدهد.

نوک تیز آن طوری طراحی شده است که براحتی و بدون هیچ زحمتی خطوط ابروی شما را مشخص و شکل دارتر میکند. از سر دیگر آن که برسی شکل است برای شانه کردن و مخلوط کردن سایه ابرو و همچنین خواباندن موهای ابرو استفاده میشود.

دارای سه رنگ قهوه ایی دودی ، قهوای متوسط و قهوه ای تیره میباشد.

این محصول ماندگاری بالا دارد و فرمولاسیون آن فاقد مواد مضری همچون فتالات ، پارابن و سولفات و تالکاست.

- راهنمای استفاده از مداد ابرو پرتی وولگار :

مرحله اول :

ابروها را به سمت بالا شانه بزنید با سربرسی شکل مداد ابرو پریتی وولگار، ابروهایتان را رو به بالا شانه بزنید. این کار جاهای خالی داخل ابرو را نمایان می کند و شما متوجه می شوید کجاها در ابرویتان کم مو است و باید آن را پر کنید. در صورتیکه ابروهایتان بلند است کمی آنها را قیچی کنید تا مرتب شود.

مرحله دوم :

ابروها را پر کنید با توجه به حالت طبیعی ابروها، با این مداد داخل ابروهایتان را بکشید و پر کنید. این کار را به آرامی و سبک انجام دهید که هم ابروی طبیعی تر و هم خیلی پررنگ نشود.

مرحله سوم :

شانه زدن و اصلاح کار انجام شده شما پس از اینکه داخل ابروهایتان را پر کردید متوجه ایرادهای احتمالی کارتان خواهید شد. برای بار آخر ابروها را رو به بالا شانه بزنید تا اگر جایی خالی باقی مانده، آن را نیز پر کنید. بعد ابروها را به حالت اول بازگردانید، برای اینکه ببینید چقدر ابروهایتان را به درستی و شبیه به هم کشیده اید نیاز است چند قدم از آینه فاصله بگیرید و آنها را از فاصله دورتر ببینید تا اگر ایرادی دارد برطرف کنید. البته این را نیز در نظر داشته باشید که ابروها قرار نیست دقیقا یک شکل باشند و فقط باید به اندازه کافی شبیه به هم کشیده شده باشند.

مشخصات فنی
نام ویژگیمقدار ویژگی
مداد ابروماندگاری بالا
مداد ابروفاقد پاربن
مداد ابروضد آب
مداد ابرودارای رنگهای طبیعی