مداد لب استودیومیکاپ مدل SLL

STUDIOMAKEUP lip liner

فرمول ویژه ، بادوام و ضدآب آن با کاربری آسان ، مانعی از پخش شدن رنگ می باشد . بر خلاف بسیاری از محصولات مشابه خط لب های استودیومیکاپ فاقد مواد شیمیایی و پارابن می باشند .
*
125,000 تومان
- مداد لب استودیومیکاپ :

مداد لب استودیومیکاپ دارای ترکیبی از مواد اولیه ضد پیری و مرطوب کننده برای دست یابی به لب های نرم تر و سالمتر است.

محصولات استودیومیکاپ ساخت کارخانه اکسیژن امریکاست و پایه ای کاملا گیاهی دارد.

مداد لب استودیومیکاپ از سری محصولات برند حرفه‌ای استودیومیکاپ است که توسط یکی از کارخانه‌های این کمپانی در کشور آلمان به تولید رسیده است.

فرمول ویژه، بادوام و ضد آب با کاربردی آسان مانع از پخش شدن رنگ می شود.

اگر لب های باریکی دارید و میخواهید لب هایتان درشت تر به نظر برسد حتما از مداد لب استفاده کنید. مرز ایجاد شده روی لب هایتان باعث بزرگ تر به نظر رسیدن آن ها می شود. پس لطفا به همان اندازه که برای انتخاب رژ لبتان وقت صرف میکنید در حین خرید مداد لب هم دقت کافی داشته باشید.

این مداد لب در13 رنگ متنوع در دسترس می باشد تا شما عزیزان بتوانید به راحتی رنگ های متفاوت آن را را با رنگ رژ لبتان هماهنگ کنید.

- مداد لب استودیومیکاپ، بدون مواد شیمیایی و پارابن:

بر خلاف بسیاری از محصولات مشابه، مداد لب استودیومیکاپ فاقد مواد شیمیایی و پارابن هستند. پارابن ها به صورت ترکیبی در محصولات آرایشی و بهداشتی استفاده می شود و یکی از رایج ترین انواع نگهدارنده های در محصولات آرایشی هستند در نتیجه استفاده از رژ لبها و مداد لبهای فاقد سرب و مواد شیمیایی از اهمیت بسزایی برخوردار است.