رژ لب مدادی استودیومیکاپ مدل اسموث کالر

STUDIOMAKEUP Smooth Color Lip Crayon

مداد لب اسموث کالر استودیومیکاپ با پوشش دهی بالا و جلادهندگی فوق العاده باعث حالت دهی به لب ها با حرارت بدن شده و علاوه بر یک تقویت کننده مناسب، یک حجم دهنده برای لب ها نیز می باشد.
*
375,000 تومان
- مداد لب اسموث کالر :

مداد لب کالر اسموث استودیومیکاپ یک رژلب تغذیه ای و سبک وزن است که با مواد اولیه خاص مرطوب کننده و بادوام طراحی شده است. مداد لب اسموث کالر دارای ترکیبی از مواد اولیه ضد پیری و مرطوب کننده برای دست یابی به لب های نرم تر و سالمتر است.

ااین مداد لب با ویژگی منحصربفرد خود با حرارت بدن فعال می شود و لبها را حالت دهی نموده و به طور طبیعی پر حجم می کند. دیگر استفاده از خط لب های با رنگ متضاد با رژلب از مد افتاده است و برای زیبایی بیشتر لب ها بهتر است از مداد لبهایی استفاده شود که هم به جای خط لب مورد استفاده قرار گیرد هم رژ لب که تضاد رنگی ایجاد نکند.

این مداد لب با پوشش دهی بالا و جلای فوق العاده درخشان می باشد. این مداد نیازی به تراشیدن ندارد و انتهای این محصل با چرخش به صورت پیچی نوک جدید را تزریق میکند. محصولات استودیومیکاپ ساخت کارخانه اکسیژن امریکاست و ترکیباتش پایه گیاهی دارد. این محصول هر مشتری ای که به دنبال یک رژ لب دم دستی با سهولت کاربری و فوق مرطوب کننده برای استفاده مکرر روزانه می باشد مناسب است.

- تنوع محصول :

وزن این محصول 7/2 گرم است و در 6 رنگ متنوع موجود می باشد.

- مداد لب اسموث کالر ، بدون مواد شیمیایی و پارابن:

بر خلاف بسیاری از محصولات مشابه ، مداد لب اسموث کالر استودیومیکاپ فاقد مواد شیمیایی و پارابن هستند . پارابن ها به صورت ترکیبی در محصولات آرایشی و بهداشتی استفاده می شودو  یکی از رایج ترین انواع نگهدارنده های در محصولات آرایشی هستند در نتیجه استفاده از رژ لبها و مداد لبهای فاقد سرب و مواد شیمیایی از اهمیت بسزایی برخوردار است.

تست رنگی رژ لب مدادی استودیومیکاپ مدل اسموث کالر

مشخصات فنی
نام ویژگیمقدار ویژگی
مداد لبفاقد سرب
مداد لبفاقد پاربن
مداد لبماندگاری بالا
مداد لبپایه گیاهی
رژ لب جامدفاقد سرب
رژ لب جامدفاقد پارابن
رژ لب جامدحاوی ویتامین
رژ لب جامدرطوبت رسانی لب
رژ لب جامدبراق
رژ لب جامدطبیعی