خط لب استودیومیکاپ مدل لستینگ کالر

STUDIOMAKEUP Lasting Color Lip Liner

ماندگاری بالا و پایه‌ای کاملا گیاهی, دارای یک قلمو برای ترکیب رنگ‌ها و یک تراش برای اندازه کردن نوک آن به سایز دلخواه
*
420,000 تومان

- فواید خط لب استودیومیکاپ مدل لستینگ کالر

خط لب استودیومیکاپ دارای ترکیبی از مواد اولیه ضد پیری و مرطوب کننده برای دست یابی به لب های نرم تر و سالمتر است. محصولات استودیومیکاپ ساخت کارخانه اکسیژن امریکاست. خط لب استودیو میکاپ از سری محصولات برند حرفه‌ای استودیومیکاپ است که توسط یکی از کارخانه‌های این کمپانی در کشور آلمان به تولید رسیده است. این محصول پایه ای کاملا گیاهی دارد و در طراحی این خط لب یک قلموی مخروطی شکل در انتهای آن تعبیه شده است که با استفاده از این قلمو می توانید جاهایی که رنگ ها به هم می رسند را ترکیب کنید. همچنین شما میتوانید با استفاده از تراشی که در ساختار این مداد لب طراحی شده، نوک خط لب را به سایز مورد نظرتان برسانید. فرمول ویژه، بادوام و ضد آب با کاربردی آسان مانع از پخش شدن رنگ می شود.پس از کشیدن خط لب می توانید از برق لب سوپر شاین استودیومیکاپ استفاده کنید تا لب هایتان قلوه ای تر جلوه کند.

- روش خط لب استودیومیکاپ مدل لستینگ کالر

  • اگر میخواهید رژ لبی که استفاده کرده اید در طول روز بدون تغییر باقی بماند ابتدا مرز لبهایتان را با خط لب مشخص کنید.
  • سپس با استفاده از همان مداد کل لبتان را رنگ کنید.
  • برای زاویه دادن به لبتان می توانید فقط قسمت هایی از آن که تمایل دارید بزرگتر و برجسته تر به نظر برسد با خط لب مشخص کرده و خط ایجاد شده را محو و سپس از رژ لبی که با رنگ مداد لبتان همخوانی دارد استفاده کنید.

- راهنمای خط لب استودیومیکاپ مدل لستینگ کالر

بر خلاف بسیاری از محصولات مشابه ، خط لب استودیومیکاپ فاقد مواد شیمیایی و پارابن هستند. پارابن ها به صورت ترکیبی در محصولات آرایشی و بهداشتی استفاده می شود و یکی از رایج ترین انواع نگهدارنده های در محصولات آرایشی هستند در نتیجه استفاده از رژ لبها و مداد لب های فاقد سرب و مواد شیمیایی از اهمیت بسزایی برخوردار است. این خط لب در 8 رنگ متنوع در دسترس می باشد تا شما عزیزان بتوانید به راحتی رنگ های متفاوت آن را را با رنگ رژ لبتان هماهنگ کنید.

بهترین مارک خط لب 2023 برند استودیومیکاپ
مشخصات فنی
نام ویژگیمقدار ویژگی
مداد لبفاقد سرب
مداد لبفاقد پاربن
مداد لبماندگاری بالا
مداد لبپایه گیاهی