مداد چشم بلینک

Eyeliner Pencil

بالاترین حد ماندگاری,حاوی ویتامین با خاصیت جوانسازی و ترمیم پوست,کاملا ضدآب، ضدپخش و محوشدن
برند: blinc بلینک
*
550,000 تومان

- فواید مداد چشم بلینک

مداد چشم چوبی بلینک با خاصیت منحصر به فرد خود موجب جوان سازی و ترمیم پوست می شود. این مداد برای کشیدن خط چشم ضد آب، ضد پخش و محو شدن ایجاد شده که آن را بادوام ترین مداد آرایشی جهان نموده است. این مداد با فرمول کرمی، حرکتی روان برای کشیدن خط چشمی تمیز و لطیف داشته و امکان ترکیب برای آرایش های دودی و سیاه را فراهم می کند. علاوه بر قدرت ماندگاری بالا و تنوع کاربرد، فرمول مداد چشم بلینک مملو از آنتی اکسیدان و ویتامین هاست و مادامی که مورد استفاده قرار گیرد به ترمیم و استحکام پوست کمک می کند. این مداد چشم ساخت کارخانه اکسیژن آمریکا است تمامی محصولات این برند فاقد تست حیوانی هستند.
مزایا:
ضد پخش شدن و ریزش
ماندگاری بالا
خاصیت جوانسازی و ترمیم پوست

حاوی فیتوستریل کنولا گلیسراید که به داشتن پوستی جوانتر ، خاصیت ارتجاعی بیشتر و استحکام پوست کمک می کند. توکوفرول : آنتی اکسیدان طبیعی ضد پیری و عامل بازسازی مجدد سلول ها است. توکوفرول استات : ویتامین قدرتمندی است که به عنوان عامل ترمیم کننده و ضد پیری پوست عمل می کند.

- روش استفاده مداد چشم بلینک

  • برای کشیدن مداد چشم آن را در امتداد پلک به صورت یک خط چشم نازک بکشید. به راحتی با استفاده از پاک کننده های آرایشی چشم پاک میشود.

- راهنمای خرید مداد چشم بلینک

مداد چشم بنفش بلینک رنگی است که بی درنگ درخشش چشمان تان را زیاد می کند. این رنگ می تواند چشمان سبز را روشن تر نشان دهد، همچنین رنگی است که به همه مدل چشمی می آید. مداد چشم آبی نفتی نیز جزو محبوب ترین و مشهورترین رنگ ها است که با هر گونه رنگ پوستی همخوانی خوبی دارد و مناسب ترین رنگ برای چشم های قهوه ای است. چشم های قهوه ای و فندقی با مداد چشم سبز زمردی ظاهری فوق العاده پیدا می کند، شما می توانید این رنگ را هر روز استفاده کرده و به زیبایی خود بیفزاید. مداد چشم شکلاتی رنگ گزینه ایی دیگر است که به هر رنگ چشمی می آید و ظاهری طبیعی به شما می دهد و چهره تان را گرم تر می کند. مداد چشم خاکستری بلینک جایگزینی برای مداد چشم های ساده مشکی است برای جذاب کردن چهره تان این رنگ را با آرایشی ملایم کامل کنید.

بهترین مداد چشم رنگی 2023 برند آمریکایی بلینک

مشخصات فنی
نام ویژگیمقدار ویژگی
مداد چشمحاوی رنگدانه
مداد چشمماندگاری بالا
مداد چشمضد آب
مداد چشمفاقد پاربن
مداد چشمسبک
مداد چشمفاقد چربی
مداد چشمضد پیری