مداد چشم بلینک

Eyeliner Pencil

مداد چشم بلینک دارای بالاترین حد ماندگاری و دارای 8 رنگ است.بعلاوه با ویتامین موجود در آن خاصیت جوانسازی و ترمیم پوست دارد و کاملا ضدآب، ضدپخش و محوشدن است.
برند: blinc بلینک
*
رنگهای دارای تخفیف :
30%
550,000 تومان
385,000 تومان
- مداد چشم بلینک :

این محصول با خاصیت منحصر به فرد خود موجب جوان سازی و ترمیم پوست می شود. این مداد برای ساختن خط چشمی ضد آب ،ضد پخش و محو شدن ایجاد شده که آن را یکی از بادوام ترین مداد های آرایشی جهان نموده است. این مداد با فرمول کرمی، حرکتی روان برای کشیدن خط چشمی تمیز و لطیف داشته و امکان ترکیب برای آرایش های دودی و سیاه را فراهم می کند. علاوه بر قدرت ماندگاری بالا و تنوع کاربرد، ما فرمول مداد چشم بلینک را مملو از آنتی اکسیدان و ویتامین کرده ایم  تا مادامی که مورد استفاده قرار گیرد به ترمیم و استحکام پوست کمک می کند. مداد چشم جزء ضروری ترین وسایل آرایشی است که به منظور آرایش چشم ها به کار برده می شود، مداد چشم انواع و رنگ های مختلفی دارد که با آرایش های متفاوت می توان هماهنگی در صورت ایجاد کرد، اما اگر شما جزو افرادی می باشید که کار با خط چشم زیاد برای تان راحت نیست مداد چشم های خشک گزینه مناسبی هستند. این مداد چشم ساخت کارخانه اکسیژن آمریکا است تمامی محصولات این برند فاقد تست حیوانی هستند.

- مواد تشکیل دهنده مداد بلینک :

فیتوستریل کنولا گلیسراید : مواد فعال بیولوژیکی بر پایه چربی های خالص می باشد که به داشتن پوستی جوانتر ، خاصیت ارتجاعی بیشتر و استحکام پوست کمک می کند. توکوفرول : ویتامینی است که به عنوان آنتی اکسیدان طبیعی ضد پیری و عامل بازسازی مجدد سلول ها است. توکوفرول استات : ویتامین قدرتمندی است که به عنوان عامل ترمیم کننده و ضد پیری پوست عمل می کند.

- راهنمای انتخاب رنگ مداد چشم :

برای اینکه به زیبایی صورت و چشمان تان بیفزاید بهتر است گاهی پا را فراتر گذاشته و با جا استفاده مداد از خط چشم های مشکی از مداد های رنگی برای کشیدن خط چشم استفاده کنید البته باید به رنگ چشم و پوستتان توجه بفرمایید. مداد چشم بنفش بلینک رنگی است که بی درنگ درخشش چشمان تان را زیاد می کند. این رنگ می تواند چشمان سبز را روشن تر نشان دهد، همچنین رنگی است که به همه مدل چشمی می آید مداد چشم آبی نفتی نیز جزو محبوب ترین و مشهورترین رنگ ها است که با هر گونه رنگ پوستی همخوانی خوبی دارد و مناسب ترین رنگ برای چشم های قهوه ای است. چشم های قهوه ای و فندقی با مداد چشم سبز زیتونی ظاهری فوق العاده پیدا می کند، شما می توانید این رنگ را هر روز استفاده کرده و به زیبایی خود بیفزاید. مداد چشم شکلاتی رنگ گزینه ایی دیگر است که به هر رنگ چشمی می آید و ظاهری طبیعی به شما می دهد و چهره تان را گرم تر می کند. مداد چشم خاکستری بلینک جایگزینی برای مداد چشم های ساده مشکی است برای جذاب کردن چهره تان این رنگ را با آرایشی ملایم کامل کنید.

- نکته :

هر زمان که خواستید می توانید خط چشم خود را با هر پاک کننده ملایم آرایشی پاک کنید.

- تنوع محصول :

مداد چشم بلینک با دارا بودن 8 رنگ می تواند زیبایی وصف ناپذیری را به چهره و چشمان شما ببخشد.

مشخصات فنی
نام ویژگیمقدار ویژگی
مداد چشمحاوی رنگدانه
مداد چشمماندگاری بالا
مداد چشمضد آب
مداد چشمفاقد پاربن
مداد چشمسبک
مداد چشمفاقد چربی
مداد چشمضد پیری