مداد چشم بلینک (مسافرتی)

(EYELINER PENCIL (TRAVEL SIZE

بالاترین ماندگاری با خاصیت جوانسازی و ترمیم پوست ضدآب، ضد پخش و محو شدن حاوی آنتی اکسیدان، ویتامین، فیتوستریل کنولا گلیسراید، توکوفرول دارای خاصیت ارتجاعی، استحکام پوست و ضد پیری
برند: blinc بلینک
275,000 تومان
- مداد چشم بلینک سایز مسافرتی :

این محصول با خاصیت منحصر به فرد خود موجب جوان سازی و ترمیم پوست می شود.

این مداد برای ساختن خط چشمی ضد آب ،ضد پخش و محو شدن ایجاد شده که آن را یکی از بادوام ترین مداد های آرایشی جهان نموده است. این مداد با فرمول کرمی ، حرکتی روان برای کشیدن خط چشمی تمیز و لطیف داشته و امکان ترکیب برای آرایش های دودی و سیاه را فراهم می کند.

علاوه بر قدرت ماندگاری بالا و تنوع کاربرد ، ما فرمول مداد چشم بلینک را مملو از آنتی اکسیدان و ویتامین کرده ایم . تا مادامی که مورد استفاده قرار گیرد به ترمیم و استحکام پوست کمک می کند.

مداد چشم جزء ضروری ترین وسایل آرایشی است که به منظور آرایش چشم ها به کار برده می شود ، مداد چشم انواع و رنگ های مختلفی دارد که با آرایش های متفاوت می توان هماهنگی در صورت ایجاد کرد، اما اگر شما جزو افرادی می باشید که کار با خط چشم زیاد برای تان راحت نیست مداد چشم های خشک گزینه مناسبی هستند. این مداد چشم ساخت کارخانه اکسیژن آمریکا است تمامی محصولات این برند فاقد تست حیوانی هستند.

- مواد تشکیل دهنده مداد بلینک :

فیتوستریل کنولا گلیسراید : مواد فعال بیولوژیکی بر پایه چربی های خالص می باشد که به داشتن پوستی جوانتر ، خاصیت ارتجاعی بیشتر و استحکام پوست کمک می کند. توکوفرول : ویتامینی است که به عنوان آنتی اکسیدان طبیعی ضد پیری و عامل بازسازی مجدد سلول ها است. توکوفرول استات : ویتامین قدرتمندی است که به عنوان عامل ترمیم کننده و ضد پیری پوست عمل می کند.

- نکته :

هر زمان که خواستید می توانید خط چشم خود را با هر پاک کننده ملایم آرایشی پاک کنید.

- تنوع محصول :

سایز اصلی این مداد چشم در 8 رنگ بندی متنوع تولید شده است ، ولی سایز مسافرتی این محصول فقط در رنگ مشکی موجود است .

مشخصات فنی
نام ویژگیمقدار ویژگی
مداد چشمماندگاری بالا
مداد چشمضد آب
مداد چشمفاقد پاربن
مداد چشمسبک
مداد چشمفاقد چربی
مداد چشمضد پیری
مداد چشمتک رنگ(مشکی)