تصویر مداد چشم بلینک (مسافرتی)
˂
  • تصویر مداد چشم بلینک (مسافرتی)
  • تصویر مداد چشم بلینک (مسافرتی)
˃

مداد چشم بلینک (مسافرتی) (EYELINER PENCIL (TRAVEL SIZE

بالاترین ماندگاری با خاصیت جوانسازی و ترمیم پوست ضدآب، ضد پخش و محو شدن حاوی آنتی اکسیدان، ویتامین، فیتوستریل کنولا گلیسراید، توکوفرول دارای خاصیت ارتجاعی، استحکام پوست و ضد پیری

برند: blinc بلینک
شماره مجوز بهداشت سازمان غذا و دارو: 730/693318
(اختیاری)
189,000 تومان

ویژگی محصول:

مداد چشم بلینک، ارائه دهنده بهترین ماندگاری است. علاوه بر آن با خاصیت منحصر بفرد خود موجب جوانسازی و ترمیم پوست می شود. مداد چشم بلینک برای ساختن خط چشمی ضدآب، ضد پخش و محو شدن، ایجاد شده که آن را یکی از بادوام ترین مدادهای آرایشی نموده است.

این محصول با فرمولی کرمی، حرکتی روان برای کشیدن خط چشمی تمیز و لطیف داشته و امکان ترکیب برای آرایش های دودی و سیاه را فراهم می کند.

علاوه بر آن برای قدرت ماندگاری بیشتر و تنوع کاربرد، فرمول مداد چشم بلینک مملو از آنتی اکسیدان و ویتامین می باشد که موجب ترمیم و استحکام پوست می شود. فیتوستریل کنولا گلیسراید: مواد فعال بیولوژیکی بر پایه چربی های خالص می باشد که برای داشتن پوستی جوانتر، خاصیت ارتجاعی و استحکام پوست را افزایش می دهد. توکوفرول: ویتامینی که به عنوان آنتی اکسیدان طبیعی ضد پیری و عامل بازسازی مجدد سلول ها است.توکوفرول استات: ویتامین قدرتمندی که به عنوان عامل ترمیم کننده و ضد پیری پوست عمل می کند. 

راهنمای استفاده:

چشم را بسته و برای کشیدن خط چشم پلک را بکشید. برای خط اول، آن را بین مژه ها تکان دهید (باعث حجیم تر به نظر رسیدن مژه ها می شود) در خط دوم، خط را در صورت تمایل پهن تر کنید.

راهنمای پاک کردن:

تنها از یک پاک کننده ملایم لوازم آرایش استفاده کنید.

مشخصات فنی

مداد چشم ماندگاری بالا
مداد چشم ضد آب
مداد چشم فاقد پاربن
مداد چشم سبک
مداد چشم فاقد چربی
مداد چشم ضد پیری
مداد چشم تک رنگ(مشکی)
نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند