مرطوب کننده رنگی استودیومیکاپ مدل تاچ اسموث

SMOOTH TOUCH TINTED MOISTURIZER

ایجاد درخشندگی و نرمی پوست بادوام
*
350,000 تومان
- مرطوب کننده رنگی استودیومیکاپ :

کرم مرطوب کننده رنگی استودیومیکاپ برای انواع پوست طراحی شده است. این محصول پوششی متوسط و مناسب برای پوست شما فراهم می آورد و و با فرمول خاص و سبک خود باعث می شود تا به راحتی با پوست ترکیب شود و یک جلای بی نقص و یک ظاهر طبیعی بدون آرایش به شما می دهد. این مرطوب کننده باعث درخشش، نرمی و لطافت پوست می شود که در طول روز دوام می آورد. در ساختار این محصول از کوپولیمر های پودر الماس استفاده شده که علاوه بر درخشندگی فوق العاده ای به پوست می بخشد با خاصیت ضدپیری ، ضد چین و چروک جوانی و سرزندگی را به ارمغان می آورد مرطوب کننده رنگی استودیومیکاپ ساختار و پایه گیاهی دارند و با ویتامین های E و بابونه و روغن هسته انار، اسیدهای چرب، روغن زیتون، روغن جوجوبا ، روغن افتاب گردان غنی شده اند و همچنین با دارا بودن روغن شیا ( نوعی درخت استوایی ) تمامی نواقص پوست را ترمیم خواهند کرد. ضدجوش بودن یکی از مهم‌ترین شاخصه‌هایی‌ست که برای این کرم مرطوب کننده ذکر شده است و این شاخصه شامل هر دو نوع جوش سرسفید و سرسیاه می‌شود. تاریخ انقضای این محصول 12 ماه بعد از زمان باز شدن درب کرم اعلام شده است. حجم این کرم تیوپی 40 میلی لیتر می باشد.

- طریقه استفاده از محصول :

برای زدن مرطوب کننده رنگی هم میتوانید از بیوتی بلندها و اسفنج های آرایشی استفاده کنید هم میتوانید مقداری از کرم را روی انگشتان خود بریزید و به آرامی روی صورت با حرکات دورانی شکل قرار دهید، هم میتوانید از این محصول به تنهایی استفاده کنید هم میتوانید برای ماندگاری بیشتر آن قبل از زدن کرم حتما از پرایمر صورت سافت ایلوژن استودیومیکاپ استفاده کنید تا پوستی یک دست تر و سالم تر داشته باشید.

این محصول در 4 رنگ متنوع تولید شده است.

- کرم مرطوب کننده رنگی ، بدون مواد شیمیایی و پارابن :

بر خلاف بسیاری از محصولات مشابه ، کرم مرطوب کننده رنگی استودیومیکاپ فاقد مواد شیمیایی و پارابن هستند . پارابن ها به صورت ترکیبی در محصولات آرایشی و بهداشتی استفاده می شود . و یکی از رایج ترین انواع نگهدارنده های در محصولات آرایشی هستند در نتیجه استفاده از رژ لبها و مداد لبهای فاقد سرب و مواد شیمیایی از اهمیت بسزایی برخوردار است .

مشخصات فنی
نام ویژگیمقدار ویژگی
کرم مرطوب کننده رنگیمرطوب کننده و آبرسان
کرم مرطوب کننده رنگیضد چروک
کرم مرطوب کننده رنگیدارای رنگدانه
کرم مرطوب کننده رنگیسبک
کرم مرطوب کننده رنگیفاقد چربی
کرم مرطوب کننده رنگیفاقد پاربن
کرم مرطوب کننده رنگیپایه گیاهی