تصویر موس ابرو بلینک (سایز مسافرتی)
˂
  • تصویر موس ابرو بلینک (سایز مسافرتی)
˃

موس ابرو بلینک (سایز مسافرتی) EYEBROW MOUSSE LIGHT BRUNETTE (TRAVEL SIZE)

ضد پیری حاوی رنگ ضدآب بادوام مراقبت از پوست ابرو

برند: blinc بلینک
شماره مجوز بهداشت سازمان غذا و دارو: 730/693318
(اختیاری)
240,000 تومان

ویژگی محصول:

پایه رنگ با طراوت موس ابرو بلینک، محصول ضد پیری ابروی منحصر بفرد و مبتکرانه ای است که مانند ژل، ابروها را نگه می دارد. همچنین رنگ مختصری به موی ابروی مانند ژل می دهد و فضاهای خالی را با رنگ ضد آب پر می کند.

موس ابرو را با ضربه های ملایم و کوتاه به ابروها بزنید. برای دقت بیشتر می توانید از قلم موی زاویه دار استفاده کنید. موس ابرو بلینک خط ابرویی فوق العاده ای را ایجاد می کند که محو و پخش نمی شود و نمی ریزد. حتی اگر عرق کنید و یا در شرایط آب و هوایی بسیار گرم و مرطوب از آن استفاده کنید. آماده داشتن رنگ ابروی زیبا و فرم دهنده باشید که بر خلاف محصولات ابرو مرسوم که در نیمه یک روز محو می شوند، برای تمام روز دوام دارد. موس ابرو به سادگی و هر زمان که خواستید، با استفاده از پاک کننده های ملایم آرایش پاک می شود.

علاوه بر ماندگاری منحصر بفرد موس ابرو، این محصول با فرمول منحصر بفرد و مبتکرانه خود از پوست زیر ابرو مراقبت می کند. با این محصول نه تنها رنگ ابروی زیبایی دارید، بلکه همزمان به پوست خود رسیدگی می کنید.

راهنمای استفاده:

 موس ابرو را روی پوست خشک و تمیز استفاده کنید.

برای رنگ کردن ابرو، قلم باریک را به آرامی و با ضربه های کوتاه ابرو بکشید. بعد از رنگ شدن ابروها، با کشیدن و ضربه های کوتاه شروع به پر کردن فضاهای خالی کنید تا ظاهری مشابه موهای طبیعی به ابرو بدهید.

 

مشخصات فنی

ریمل(موس) ابرو حالت دهنده
ریمل(موس) ابرو فاقد پاربن
ریمل(موس) ابرو ضد آب
ریمل(موس) ابرو پایه گیاهی
ریمل(موس) ابرو تقویت کننده
ریمل(موس) ابرو ضد پیری
نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند