کرم موس صورت پرتی وولگار مدل مات و محو کننده

BLURRING BEAUTY MOUSSE

موس مات و محو کننده پریتی‌وولگار همانند یک پرایمر،باعث کاهش چین و چروک پوست می‌شود و با تنازی که به پوست می‌دهد نواقص را از بین برده و منافذ آن را به حداقل می‌رساند.
*
725,000 تومان
موس مات و محو کننده پرتی وولگار :

این محصول با خاصیت مرطوب کنندگی قوی که دارد ، ضدپیری است. برای سنین بالا که چربی پوست خود را از دست داده اند بعنوان فونداسیون بسیار مناسب است.همچنین فرمولاسیون چند منظوره و کمپلکس آن ، قابل استفاده بعنوان پرایمر نیز میباشد. حدود 6 ساعت صورت را روغنی نگه میدارد . موس مات و محو کننده پرتی وولگار با تناژی که به پوست میدهد نواقص پوست صورت را مات و محو میکند. این محصول all- in- one است. به این معنی که بعنوان پرایمرهم میتواند به تنهایی استفاده شود. یا در زیر یک فونداسیون برای پوشش دهی بیشتر بکار رود. با فونداسیون سبکی که دارد به آسانی و فوری قابلیت اصلاح و تطبیق پوست را دارد. آنچه در فرمولاسیون موس مات و محو کننده پریتی وولگار باید بدانید: فرمولاسیون این پرایمر فاقد پارابن ، سولفات و فتالات میباشد. نکات مهم دیگری اینکه اولا این محصول بدون تست حیوانی تولید شده است. به این معنی که برای تولید این محصول روی هیچ حیوانی آزمایشی صورت نگرفته است. دوما فاقد گلوتن میباشد.

ویژگیهای موس مات و محو کننده پرتی وولگار :

از ویژگیهای این محصول میتوان پوشش دهی سبک و مرطوب کنندگی پوست را نام برد . همچنین حاوی پودر الماس است که برای افزایش درخشش و روشن تر کردن چهره بسیار مفید است . این موس باعث کاهش چین و چروک پوست و به حداقل رساندن منافذ آن میشود. با خاصیت ضدپیری و ترمیم کنندگی که دارد براحتی در طول روز روی صورت شما ماندگار است. پوستی که مستعد جوش زدن بوده است با استفاده از این محصول بهبود بخشیده و جوش زدن آن متوقف میشود.برای انواع پوست (خشک-نرمال-چرب) قابل استفاده می باشد.و در8 رنگ متنوع تولید شده است.

راهنمای استفاده :

دو ، سه قطره از آن را پشت دستتان فشار دهید. هم با انگشت و هم اسفنج قابل استفاده است البته بهترین حالت استفاده از براش است که میتوانید روی پوست به نرمی بمالید.

مشخصات فنی
نام ویژگیمقدار ویژگی
کرم پودرضد چروک
کرم پودرآبرسان
کرم پودرماندگاری بالا
کرم پودرفاقد چربی
کرم پودرفاقد پاربن
کرم پودرپایه گیاهی
کرم پودرضد آب
کرم پودرپوشانندگی بالا