تصویر میکرو تریمر بلینک
متاسفانه این کالا دیگر در دسترس نمی باشد

میکرو تریمر بلینک Blinc Micro Trimmer

میکرو تریمر بلینک، از بین برنده موهای زائد ابرو. این میکرو تریمر شامل سَری قابل تعویض دو لبه می‌باشد که امکان اصلاح موها با طول مختلف را امکانپذیر می‌سازد.

برند: blinc بلینک
0 تومان

موهای زائد یا همان موهای ضخیمی هستند که برای خانم‌ها بسیار ناخوشایند هستند و برای از بین بردن آنها دوست دارند هر روشی را امتحان کنند. گرچه داشتن موهای ریز صورت و دیگر اعضای بدن طبیعی است، ولی وجود موهای ضخیم برای بسیاری از خانم‌ها، می‌تواند واقعا آزاردهنده باشد.

ما در اینجا دستگاهی را به شما معرفی خواهیم کرد که علاوه بر رفع سریع موهای زائد پوست می‌توانید ابروهای خود را نیز با دقت بسیار بالا حالت داده و اصلاح نمایید.

موهای زائد را سریع، بی خطر و به آسانی با دستگاه میکرو تریمر بلینک اصلاح کنید. این دستگاه به طور خاص برای اصلاح و شکل دادن دقیق به ابروها طراحی شده است که شامل سَری قابل تعویض دو لبه می‌باشد که امکان اصلاح موها با طول مختلف را امکانپذیر می‌سازد.

راهنمای استفاده از دستگاه میکرو تریمر بلینک

قبل از روشن کردن دستگاه، سَر اصلاح کننده را روی آن قرار دهید. برای روشن کردن دستگاه، دکمه را به سمت بالا فشار دهید. ابروها را در جهت مخالف رویش طبیعیشان اصلاح کنید. تیغه را به آرامی از نوک ابرو به سمت مخالف و انتها حرکت دهید. برای اصلاح موهای زائد، دستگاه را بدون سَری اصلاح استفاده کنید و موها را به آرامی و با ضربه های کنترل‌شده کوتاه اصلاح کنید.

یک باطری نیم قلمی در داخل دستگاه وجود دارد (درپوش دستگاه را باز کنید و پوشش محافظ پلاستیکی باطری رابردارید.) برای محافظت و افزایش عمر دستگاه از خاموش بودن آن اطمینان حاصل کنید.

برای حفاظت از محیط زیست و صرفه جویی در هزینه‌ها از باطری‌های قابل شارژ استفاده کنید.

این محصول منحصر به فرد ساخت کارخانه اکسیژن آمریکا، بهترین تولید کننده برندهای آرایشی دنیا است.

راهنمای استفاده – میکرو تریمر بلینک

توجه : لطفا قبل از اولین استفاده، پوشش محافظ پلاستیکی داخل دستگاه را باز کنید.
درپوش دستگاه اصلاح را بردارید.

  • به همراه دستگاه شما یک عدد سَر دولبه برای اصلاح موهای ابرو وجود دارد. یک لبه بلندتر است درحالی که لبه دیگر امکان اصلاح موهای کوتاه‌تر را فراهم می‌کند.
  • از خاموش بودن دستگاه مطمئن شوید، سپس لبه مناسب سری را طوری روی دستگاه قرار دهید که تیغه دستگاه روبروی لبه مورد نظر شما قرار گیرد.
  • برای روشن کردن دستگاه دکمه را به سمت بالا حرکت دهید. ابروها را در جهت مخالف رویش اصلاح کنید.
  • تیغه را به آرامی از نوک به سمت مخالف حرکت دهید.
  • برای برداشتن سر دستگاه ابتدا دستگاه را خاموش کنید.
  • برای اصلاح موهای زائد بالا، زیر و بین دو ابرو از دستگاه بدون سَر اصلاح استفاده کنید و موهای زائد را با حرکات ملایم و ضربه‌های کوتاه کنترل شده اصلاح کنید.