میکرو تریمر بلینک

Blinc Micro Trimmer

میکرو تریمر بلینک، از بین برنده موهای زائد ابرو. این میکرو تریمر شامل سَری قابل تعویض دو لبه می‌باشد که امکان اصلاح موها با طول مختلف را امکانپذیر می‌سازد.
برند: blinc بلینک
600,000 تومان
-میکروتریمر بلینک:

ما در اینجا دستگاهی را به شما معرفی خواهیم کرد که علاوه بر رفع سریع موهای زائد پوست می توانید ابروهای خود را نیز با دقت بسیار بالا حالت داده و اصلاح نمایید. موهای زائد را سریع ، بی خطر و به آسانی با دستگاه میکرو تریمر بلینک اصلاح کنید .

این دستگاه به طور خاص برای اصلاح و شکل دادن دقیق به ابرو ها طراحی شده است که شامل سری قابل تعویض دولبه می باشد که امکان اصلاح موها با طول مختلف را امکانپذیر می سازد . موهای زائد یا همان موهای ضخیمی که برای خانم ها بسیار ناخوشایند هستند و برای از بین بردن آنها دوست دارند هر روشی را امتحان کنند. گرچه داشتن موهای ریز صورت و دیگر اعضای بدن طبیعی است، ولی وجود موهای ضخیم برای بسیاری از خانم ها، می تواند واقعا آزاردهنده باشد.

این محصول منحصر به فرد ساخت کارخانه اکسیژن امریکا بهترین تولید کننده برند های آرایشی دنیا است.

- توجه :

یک باطری نیم قلمی در داخل دستگاه وجود دارد (درپوش دستگاه را باز کنید و پوشش محافظ پلاستیکی باطری رابردارید .) برای محافظت و افزایش عمر دستگاه از خاموش بودن آن اطمینان حاصل کنید . برای حفاظت از محیط زیست و صرفه جویی در هزینه ها از باطریهای قابل شارژ استفاده کنید .

-راهنمای استفاده – میکرو تریمر بلینک

لطفا قبل از اولین استفاده ، پوشش محافظ پلاستیکی داخل دستگاه را باز کنید.

درپوش دستگاه اصلاح را بردارید.

به همراه دستگاه شما یک عدد سر دولبه برای اصلاح موهای ابرو وجود دارد.

یک لبه بلندتر است درحالی که لبه دیگر امکان اصلاح موهای کوتاهتر را فراهم می کند.

از خاموش بودن دستگاه مطمئن شوید سپس لبه مناسب سری را طوری روی دستگاه قرار دهید که تیغه دستگاه روبروی لبه مورد نظر شما قرار گیرد.

برای روشن کردن دستگاه دکمه را به سمت بالا حرکت دهید.

ابروها را در جهت مخالف رویش اصلاح کنید.

تیغه را به آرامی از نوک به سمت مخالف حرکت دهید.

برای برداشتن سر دستگاه ابتدا دستگاه را خاموش کنید.

برای اصلاح موهای زائد بالا ، زیر و بین دو ابرو از دستگاه بدون سر اصلاح استفاده کنید و موهای زائد را با حرکات ملایم و ضربه های کوتاه کنترل شده اصلاح کنید .