هایلایتر استیکی بلینک

GLOW & GO - FACE & BODY CREAM STICK HIGHLIGHTER

حاوی هیالورونیک اسید و عصاره خیار, مرطوب کننده پوست
برند: blinc بلینک
*
768,000 تومان

- فواید هایلایتر استیکی بلینک

هایلایتر استیکی بلینک برای ایجاد درخششی فوق العاده به رنگ های طلایی و برنز برای استفاده در صورت و بدن مناسب است. این محصول روی پوست سبک می نشیند و با دارا بودن اسید هیالورونیک و عصاره خیار باعث مرطوب شدن پوست شما می شود. هایلایتر استیکی بلینک را می توانید برای برجسته سازی اعضای صورت و بدن از جمله روی گونه ها، تیغه بینی، بالای لب، گوشه های چشم و استخوان های گردن و شانه هایتان استفاده کنید و همچنین برای داشتن میکاپی درخشان قبل از زدن کرم پودر مقداری از آن را روی کل نواحی صورت پخش نمایید.

- روش استفاده هایلایتر استیکی بلینک

  • درب محصول را جدا کرده و برای استفاده پیچ پایین محصول را کمی بچرخانیدتا هایلایتر برای استفاده کمی بالا بیاید.

  • براش، اسفنج مرطوب و یا نوک انگشتان خود را روی سطح هایلایتر بکشید، سپس به قسمت هایی از صورت یا بدنتان که می خواهید بیشتر نمایان و برجسته شوند بکشید و آن را تا حد نیاز روی پوست خود فید نمایید.

  • همچنین می توانید برای زیبایی چشمانتان با استفاده از یک برس کوچکتر، مقداری از هایلایتر را در گوشه داخلی چشم ها بکشید.

- راهنمای خرید هایلایتر استیکی بلینک

برخلاف بسیاری از محصولات مشابه، هایلایتر بلینک فاقد مواد شیمیایی و پارابن هستند . پارابن‌ها به صورت ترکیبی در محصولات آرایشی و بهداشتی استفاده می‌شود و یکی از رایج‌ترین انواع نگهدارنده‌های در محصولات آرایشی هستند درنتیجه استفاده از کرم‌هایی که فاقد سرب و مواد‌شیمیایی از اهمیت بسزایی برخوردار است. این محصول در دو رنگ هایلایتر طلایی و هایلایتر برنزی ارائه شده است.

بهترین هایلایتر کرمی استیکی 2023 برند آمریکایی بلینک