هایلایتر مایع پرتی وولگار

LIQUID HIGHLIGHTER

هایلایتر مایع پرتی وولگار حاوی پودر مروارید با نور منعکس شده برای تقویت نقاط زیبا و برجسته صورت و بدن است. فرمول منحصر بفرد این محصول باعث می شود پوست احساس آبرسانی و درخشندگی کند و هیچ احساس سنگینی و چسبندگی نداشته باشد.
*
650,000 تومان
هایلایتر مایع پرتی وولگار :

هایلایتر مایع پرتی وولگار، مناسب برای انواع پوست می باشد که حاوی پودر مروارید با نور منعکس شده برای تقویت نقاط برجسته و زیبای صورت و بدن است.

این هایلایتر را می توان بر روی پوست بدون آرایش و یا برجسته سازی بعضی از قسمت های صورت روی آرایش استفاده نمود و همچنین یا با سایر محصولات مانند مرطوب کننده یا پرایمر مخلوط کرد تا جلوه ای درخشان از درون داشته باشد.

فرمول منحصر بفردی که باعث می شود پوست احساس آبرسانی و درخشندگی کند و هیچ گونه احساس سنگینی و چسبندگی نداشته باشد.

موارد و نحوه استفاده از هایلایترها :

هایلایتر ها در آرایش صورت به شما کمک شایانی می کنند تا بتوانید به برجسته و زیبا تر کردن برخی از نقاط صورت خود بپردازید. هایلایتر برق خاصی به آرایش داده و منجر به شیک تر شدن صورتتان خواهد شد. پس از آنجایی که هایلایتر برای برجسته تر نشان دادن برخی از قسمت های صورت و بدن مورد استفاده قرار میگیرد لازم است بدانیم که در چه قسمتی و به چه صورت استفاده شود، از قسمت های مهمی در صورت که باید از هایلایتر استفاده کنید فضای داخلی چشم، استخوان گونه، استخوان وسط بینی، بالای خط لب و زیر قوس ابرو می باشد. در واقع هایلایتر در نقاطی استفاده می شود که شما در کانتورینگ در آن قسمت ها از رنگ های روشن استفاده کرده اید. از هایلایتر ها در رنگ های مختلف بسته به رنگ پوست و رنگ آرایش خود می توانید بهرمند شوید. اگر مایل به استفاده از هایلایتر مایع به عنوان زیرساز هستید می توانید هایلایتر را پس از استفاده از مرطوب کننده و پرایمر بزنید و سپس کرم پودر بزنید تا صورت شما پس از آرایش برق زیبایی داشته باشد. به خاطر بسپارید که هایلایتر نباید به مقدار زیادی استفاده شود، چراکه منجر به غیر طبیعی شدن چهره شما خواهد شد.