پالت سایه بلینک مدل RARE GEM

THE RARE GEM EYESHADOW PALETTE

دارای 12 رنگ سایه مات و متالیک, دارای پیگمنت بسیار بالا, ضد حساسیت
برند: blinc بلینک
1,100,000 تومان

- فواید پالت سایه بلینک مدل RARE GEM

پالت سایه بلینک یک پالت سایه فشرده و متراکم  با 12 رنگ سایه زیبا که الهام گرفته از سنگ های قیمتی- مرواریدهای زرق و برق دار و فلزهای براق است. سایه مات و ابریشمی, سایه صدفی و مرواریدی , همچنین سایه متالیک و شاین دار اکلیلی همه در این پالت گنجانده شده اند.
همه رنگ ها دارای پیگمنت فوق العاده بالایی هستند و به راحتی با هم ترکیب و محو میشوند. استفاده از این سایه ها بسیار آسان است و به علت تنوع رنگ قابل استفاده برای سایه مجلسی, سایه روزانه و تمامی مناسبت ها میباشد.

این پالت سایه به زودی جزئی از آرایش هر روزه شما خواهد شد, زیرا علاوه بر رنگهای کاربردی خودش قابلیت ترکیب با سایر رنگها, حتی رنگهای نامتعارف و فانتزی را به خوبی دارد.

- روش استفاده پالت سایه بلینک مدل RARE GEM

  • هر ردیف رنگهایی پر رنگ تر از ردیف قبل با ترکیب سایه مات و سایه متالیک دارد.

  • ردیف اول سایه های روشن هستند که برای برجسته سازی نقاطی مانند زیر ابرو یا بیک کردن پرایمر استفاده میشوند. میتوان صرفا با استفاده از این ردیف یک آرایش چشم روزانه و طبیعی داشت.
  • ردیف میانی سایه های گرم مات و متالیک دارد که برای استفاده بین ردیف اول و دوم و مشخص کردن بیشتر چشم استفاده میشود.

  • ردیف سوم رنگهای بسیار پر رنگ برای ظاهری دراماتیک در اختیار شما قرار میدهد. این سایه با افزودن عمق بیشتر, جلوه چشم را افزایش داده و برای آرایش شب و مجلسی بسیار مناسب اند.

- راهنمای خرید پالت سایه بلینک مدل RARE GEM

پالت سایه چشم بلینک بر خلاف محصولات مشابه فاقد مواد شیمیایی مضر مانند سرب و پارابن بوده و به علت پایه گیاهی و ضد حساسیت خود انتخابی مناسب برای خانم هایی است که به دنبال سایه ضد حساسیت میباشند.

بهترین پالت سایه 2023 برند آمریکایی بلینک