تصویر پالت سایه چشم پرتی وولگار مدل ققنوس
˂
  • تصویر پالت سایه چشم پرتی وولگار مدل ققنوس
  • تصویر پالت سایه چشم پرتی وولگار مدل ققنوس
˃

پالت سایه چشم پرتی وولگار مدل ققنوس Phoenix Rising Eyeshadow Palette

یک پالت سایه چشم با 12 سایه آتشین و گرم ترکیبی از رنگ های مات ، براق می باشد که مکمل یکدیگر هستند . این محصول با فرمولاسیون ویژه‌ای که دارد در تمام طول استفاده بدون تغییر باقی می‌ماند و نیازی به تجدید دوباره آن نمی‌باشد. رنگهای متنوع، شاد و دل‌ربایی که دارد با سایر سایه‌ها متفاوت است. بعلاوه با بافت کرمی که این پالت دارد می‌توانید چهره و نگاهی نرم‌تر و طبیعی‌تر داشته باشید. رنگدانه‌های این محصول بسیار غنی و سرشار از مواد مفید برای پوست می‌باشد. رنگ‌های این پالت هم مات و هم صدفی است که زیبایی و خاص بودن را به شما هدیه می‌دهد. فرمولاسیون این پالت فاقد مواد مضری چون پارابن، سولفات و فتالات می‌باشد.

490,000 تومان

یک پالت سایه چشم با 12 سایه آتشین و گرم ترکیبی از رنگ های مات ، براق می باشد که مکمل یکدیگر هستند .
این محصول با فرمولاسیون ویژه‌ای که دارد در تمام طول استفاده بدون تغییر باقی می‌ماند و نیازی به تجدید دوباره آن نمی‌باشد. رنگهای متنوع، شاد و دل‌ربایی که دارد با سایر سایه‌ها متفاوت است. بعلاوه با بافت کرمی که این پالت دارد می‌توانید چهره و نگاهی نرم‌تر و طبیعی‌تر داشته باشید.

رنگدانه‌های این محصول بسیار غنی و سرشار از مواد مفید برای پوست می‌باشد. رنگ‌های این پالت هم مات و هم صدفی است که زیبایی و خاص بودن را به شما هدیه می‌دهد.
فرمولاسیون این پالت فاقد مواد مضری چون پارابن، سولفات و فتالات می‌باشد.

نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند