پالت سایه چشم استودیومیکاپ مدل نودز

Studiomakeup Nudes Palette

پالت نودز استودیومیکاپ به همراه پالت سایه‌ای خود، دارای پرایمر مخصوص چشم است. در این پالت سایه از طیف رنگ‌های مکمل بهره برده شده است که به هیچ عنوان نمی‌ریزد.
875,000 تومان
- سایه شما هم بعد از مدتی زیر چشم تان میریزد ؟

اکثر خانم ها با مشکل ریزش سایه میکاپشان همواره دست و پنجه نرم میکنند بدین صورت که سایه هایی که پشت پلک هایشان استفاده میکنند چه به صورت مات چه به صورت براق بعد از مدت کوتاهی ریزش دارد و زیر چشم هایشان را بد شکل میکند. برای رفع این مشکل استفاده از پرایمر مخصوص چشم قبل از سایه زدن پیشنهاد می شود. بدینصورت که ابتدا پرایمر چشم را روی پلکتان زده و بگذارید چند ثانیه خشک شود سپس سایه مورد نظر خودتان را استفاده کنید، به این کار در اصطلاح فوندانسیون کردن میگویند که باعث ماندگاری بیشتر سایه می شود. برند استودیومیکاپ برای رفع مشکل مشتریان خود پالت سایه ای همراه با پرایمر مخصوص چشم طراحی کرده است. پالت نودز استودیومیکاپ ساخت کارخانه اکسیژن امریکاست. محصولات چشم استودیومیکاپ ضد چین و چروک، ضد پیری، ضدآب و ضدلک می باشند و بافت بسیار نرمی دارند . هر مشتری ای که به دنبال یک پالت با ظاهر طبیعی و رنگ های کاربردی که دارای جلاهای حیرت انگیز می باشد.

- ویژگی پالت سایه نودز :

تمامی رنگ های استفاده شده در این پالت سایه همگی مکمل یکدیگر هستند چه در ترکیب رنگ چه در نوع و سبک میکاپ .

این پالت رو به دو صورت میتوانید استفاده کنید : هم به صورت خشک ، هم به صورت مرطوب ( ترکیب با پرایمر چشم استودیومیکاپ )ولی اگر پوستی چرب دارید بهتر است به صورت خشک و پودری استفاده کنید.

این محصول طیف وسیعی از رنگ هارو در اختیار شما می گذارد. مواد اولیه این پالت سایه کاملا گیاهی بوده. از این پالت سایه میتونید برای سبک های مختلف میکاپ استفاده کنید هم میکاپ های روزانه و سبک هم میکاپ های براق و درخشنده در دور همی ها و مهمانی ها این پالت از سایه های چشم خنثی در یک طیف مات، درخشان و روشن قابل استفاده می باشد. همچنین این محصول دارای یک برس دو طرفه و پرایمر ویژه چشم می باشد که با کمک آن ها می توانیم یک سایه با دوام داشته باشیم و خیلی راحت رنگ های سایه را در پشت پلک چشم ترکیب کنیم. پرایمر مخصوص چشم باعث دوام میکاپتان در طول روز بوده و همچنین موجب افزایش شدت رنگدانه ها و نرم شدن سطح پلک ها می شود . این پالت سایه شامل 8 رنگ فوق العاده کاربردی می باشد که تعداد 7 عدد از این سایه ها براق هستند و یکی از آنها مات می باشد .

- راهنمای استفاده :

از یک سایه متوسط ترجیحا رنگ مات این پالت بر روی تمام پلک استفاده کنید ، سپس یک سایه روشن بر روی گوشه های درونی چشم ها و یک سایه تیره تر را برای کانتور کردن پلکتان و در امتداد خط مژه بزنید و در آخر تمام سایه ها را در داخل یکدیگر محو کنید.

- پالت نودز استودیومیکاپ ، بدون مواد شیمیایی و پارابن :

بر خلاف بسیاری از محصولات مشابه ، سایه نودز استودیومیکاپ فاقد مواد شیمیایی و پارابن هستند . پارابن ها به صورت ترکیبی در محصولات آرایشی و بهداشتی استفاده می شود . و یکی از رایج ترین انواع نگهدارنده های در محصولات آرایشی هستند. پارابن اثرات هورمونی دارد و می تواند ریسک سرطان سینه را افزایش دهد . پس حتما قبل از خرید محصولات آرایشی مورد نیازتان تحقیق کنید که فاقد پارابن باشند

مشخصات فنی
نام ویژگیمقدار ویژگی
سایه چشمپالت (چند رنگ )
سایه چشممات-براق
سایه چشمضد آب
سایه چشمرنگدانه قوی
سایه چشمفاقد پاربن
سایه چشمپایه گیاهی