پرایمر صورت استودیومیکاپ سافت ایلوژن

SOFT ILLUSION FACE PRIMER

کاهش دهنده چین و چروک و منافذ پوست, نرم کننده پوست, مناسب برای تمامی انواع پوست
1,300,000 تومان

- فواید پرایمر صورت استودیومیکاپ سافت ایلوژن

پرایمر صورت استودیومیکاپ مدل سافت ایلوژن با تکنولوژی خاص خود برای کاهش چینها و منافذ پوست طراحی شده است و شما را برای رسیدن به ظاهری بی عیب و نقص که در تمام طول روز دوام بیاورد، آماده می سازد. این محصول یک محصول آرایشی- درمانی است که علاوه بر اینکه باعث ماندگاری بیشتر میکاپ شما در طول روز میشود به مرور زمان منافذ باز پوست شمارا کوچک می نماید. پرایمر صورت سافت ایلوژن برای انواع پوست با رنگهای مختلف مناسب می باشد. تمامی محصولات استودیومیکاپ پایه و ساختاری گیاهی دارند. پرایمر صورت استودیومیکاپ با ویتامین های E ، بابونه ، روغن هسته انار ، اسیدهای چرب ، زوغن زیتون ، روغن جوجوبا ، روغن آفتاب گردان غنی شده است و همچنین با دارا بودن روغن شیا ( نوعی درخت استوایی )تمامی نواقص پوست را ترمیم خواهد کرد. از آنجایی که تمامی ترکیبات تشکیل دهنده این پرایمر گیاهی می باشد در نتیجه هیچ گونه حساسیتی هم در اثر استفاده از آن به وجود نمی آید. حجم این محصول 30 میلی لیتر است و در کارخانه اکسیژن امریکا تولید شده است .

پرایمر صورت استودیومیکاپ برای زیر سازی و آماده سازی صورت قبل از شروع میکاپ استفاده شده و اثری فوق العاده در پوشاندن نواقص پوست و یکدست شدن آن دارد. پرایمر صورت باعث کاهش حساسیت های پوستی مانند قرمزی سطح پوست, مرطوب کنندگی پوست, صاف و یکدست شدن و پر شدن چین و چروک و منافذ باز پوست میگردد.

- روش استفاده پرایمر صورت استودیومیکاپ سافت ایلوژن

  • آن را به تنهایی یا زیر آرایش، روی پوست تمیز و مرطوب با انگشت بمالید.

  • 30 ثانیه فرصت دهید تا خشک شود سپس از کرم پودر خود استفاده کنید.

- راهنمای خرید پرایمر صورت استودیومیکاپ سافت ایلوژن

بر خلاف بسیاری از محصولات مشابه ، پرایمر سافت ایلوژن استودیومیکاپ فاقد مواد شیمیایی و پارابن هستند . پارابن ها به صورت ترکیبی در محصولات آرایشی و بهداشتی استفاده می شود  و یکی از رایج ترین انواع نگهدارنده های در محصولات آرایشی هستند. پارابن اثرات هورمونی دارد و می تواند ریسک سرطان سینه را افزایش دهد . پس حتما قبل از خرید محصولات آرایشی مورد نیازتان تحقیق کنید که فاقد پارابن باشند.

بهترین پرایمر صورت 2023 برند آمریکایی استودیومیکاپ
مشخصات فنی
نام ویژگیمقدار ویژگی
پرایمرضد چروک
پرایمرفاقد پاربن
پرایمرفاقد چربی
پرایمرسبک
پرایمرپایه گیاهی
پرایمرماندگاری بالا