پرایمر چشم و لب استودیومیکاپ

EYE & LIP PRIMER

حاوی ترکیب جادویی ویتامین E ، بابونه ، روغن هسته انار و ترکیبات گیاهی غنی از اسیدهای چرب ضروری افزایش دوام آرایش چشم و لب افزایش شدت رنگدانه ها و نرم شدن سطح پلکها و لبها
*
450,000 تومان
-معرفی محصول

 این محصول یک ترکیب جادویی و غنی شده با ویتامین هایE، بابونه، روغن هسته انار و ترکیبات گیاهی غنی از اسیدهای چرب ضروری می‌باشد. ویتامین E موجود در ترکیبات این محصول خاصیت ضدپیری و ضد چین و چروک دارد.

شما با استفاده از این محصول کمک به سزایی در کنترل چین و چروک پشت پلک خود کرده‌اید. پرایمر چشم و لب استودیومیکاپ باعث دوام میکاپ چشم و لب در تمام طول روز بوده و همچنین موجب افزایش شدت رنگدانه‌ها و نرم شدن سطح پلک‌ها و لبها می‌شود. استفاده از پرایمر چشم و لب باعث می‌شود که مواد آرایشی مانند سایه چشم و خط چشم روی پلک و نواحی چشم بشیند و از ریختن و خراب شدن آرایش چشم جلوگیری کند.

هدف دیگری که به هنگام استفاده از پرایمر چشم مد نظر است، ماندگاری بیشتر سایه چشم بر روی پلک‌ها و نمایان شدن رنگ واقعی سایه چشم است. به هنگام استفاده از پرایمر چشم، آرایش چشم و صورت کاملا صاف و یکدست شده و بعنوان یک فیکساتور بر روی پلک و چشم نیزعمل میکند. خانم‌هایی که عموما در حال عرق کردن هستند و همیشه نگران پاک شدن آرایش چشم خود هستند هم می‌توانند از پرایمر چشم بعنوان یک راه حل جدی از آن استفاده نمایند.

-راهنمای استفاده

مقداری از محصول را روی انگشت خود بگذارید و به ارامی پشت پلک خود و یا روی لبتان را با آن ماساژ دهید چند ثانیه ای فرصت دهید تا خشک شود سپس میکاپ خود را ادامه دهید. شما با این کار دوام میکاپ چشم و رژ لبتان را افزایش می دهید.

2.7

۱۰ بهمن ۱۴۰۰


 

سحر یزدانی

 

کاربر

 

پیشنهاد نمی‌کنم

من از این محصول خریداری نکردم و فقط یک پیام تست منفی ایجاد کردم.

آیا این دیدگاه مفید بود؟

 

10

 
 

2

 
5.0

۱۸ بهمن ۱۴۰۰


 

سارا معمار

 

خریدار

 

پیشنهاد می‌کنم

من از این محصول استفاده کردم، دوام میکاپ چشم و لبم چندین برابر شد.

آیا این دیدگاه مفید بود؟

 

1

 
 

9

 
+ ثبت نظر جدید

ثبت نظر شما

کد کپچا
ثبت نظر شما
مشخصات فنی
نام ویژگی مقدار ویژگی
پرایمر چشم و مژه بی رنگ
پرایمر چشم و مژه ضد چروک
پرایمر چشم و مژه ضد آب
پرایمر چشم و مژه فاقد پاربن
پرایمر چشم و مژه حاوی ویتامین