پرایمر چشم و لب استودیومیکاپ

EYE & LIP PRIMER

حاوی ترکیب جادویی ویتامین E ، بابونه ، روغن هسته انار و ترکیبات گیاهی غنی از اسیدهای چرب ضروری افزایش دوام آرایش چشم و لب افزایش شدت رنگدانه ها و نرم شدن سطح پلکها و لبها
شماره مجوز بهداشت سازمان غذا و دارو: 675/150917
450,000 تومان
-پرایمر چشم و لب استودیومیکاپ:

این محصول یک ترکیب جادویی و غنی شده با ویتامین های E، بابونه، روغن هسته انار و ترکیبات گیاهی غنی از اسیدهای چرب ضروری می باشد ویتامین E موجود در ترکیبات این محصول خاصیت ضدپیری و ضد چین و چروک دارد و شما با استفاده از این محصول کمک به سزایی در کنترل چین و چروک پشت پلک خود کرده اید. پرایمر چشم و لب استودیومیکاپ باعث دوام میکاپ چشم و لب در تمام طول روز بوده و همچنین موجب افزایش شدت رنگدانه ها و نرم شدن سطح پلک ها و لبها می شود. استفاده از پرایمر چشم و لب باعث میشود که مواد آرایشی مانند سایه چشم و خط چشم روی پلک و نواحی چشم بشیند و از ریختن و خراب شدن آرایش چشم جلوگیری شود هدف دیگری که به هنگام استفاده از پرایمر چشم مد نظر است، ماندگاری بیشتر سایه چشم بر روی پلک ها و نمایان شدن رنگ واقعی سایه چشم است. به هنگام استفاده از پرایمر چشم، آرایش چشم و صورت کاملا صاف و یکدست شده و بعنوان یک فیکساتور بر روی پلک و چشم نیز عمل میکند. خانم هایی که عموما در حال عرق کردن هستند و همیشه نگران پاک شدن آرایش چشم خود هستند هم می توانند از پرایمر چشم بعنوان یک راه حل جدی از آن استفاده نمایند.

- راهنمای استفاده :

مقداری از محصول را روی انگشت خود بگذارید و به ارامی پشت پلک خود و یا روی لبتان را با آن ماساژ دهید چند ثانیه ای فرصت دهید تا خشک شود سپس میکاپ خود را ادامه دهید. شما با این کار دوام میکاپ چشم و رژ لبتان را افزایش می دهید.

-پرایمر چشم و لب استودیومیکاپ ، بدون مواد شیمیایی و پارابن :

پارابن ها به صورت ترکیبی در محصولات آرایشی و بهداشتی استفاده می شود و یکی از رایج ترین انواع نگهدارنده های در محصولات آرایشی هستند.

پارابن اثرات هورمونی دارد و می تواند ریسک سرطان سینه را افزایش دهد، پس حتما قبل از خرید محصولات آرایشی مورد نیازتان تحقیق کنید که فاقد پارابن باشند.

مشخصات فنی
نام ویژگیمقدار ویژگی
پرایمر چشم و مژهبی رنگ
پرایمر چشم و مژهضد چروک
پرایمر چشم و مژهضد آب
پرایمر چشم و مژهفاقد پاربن
پرایمر چشم و مژهحاوی ویتامین