پرایمر سایه چشم پرتی‌ وولگار

Pretty Vulgar Uncaged Eyeshadow Primer

خرید آنلاین پرایمر سایه چشم پریتی‌وولگار محصولی از کشور آمریکا، دارای ماندگاری بالا، قابل انطباق با سایه چشم و برای همه انواع تناژ پوست مناسب است.
*
550,000 تومان
- پرایمر سایه چشم پریتی ولگار:

همانند پرایمر پوست، پرایمر چشم هم، بافت پوست اطراف چشم و پلک رو برای آرایش آماده میکند. همچنین باعث میشود تا آرایش چشم خیلی زیباتر و ماندگارتر داشته باشید. پرایمر سایه چشم کمک میکنه تا سایه چشم درست در جایی که زده شده باقی بمونه و از ریختن، پاک شدن و به هم خوردن آرایش چشم جلوگیری میکند.

پرایمر چشم پریتی ولگار بسیار سبک است که باعث تشدید و بهتر شدن رنگ سایه چشم میگردد. از ویژگیهای پرایمر چشم پرتی وولگار ،ماندگاری بالای آن است و قدرت ماندگاری سایه چشم را بالا میبرد . برای همه انواع تناژ پوست مناسب است و قابل انطباق با هر رنگ سایه چشمی می باشد .

این پرایمر چشم بعنوان کرم ضد چروک پشت پلک چشم قابل استفاده است. همچنین ضد محو شدن است که باعٍث ماندگاری بالای سایه چشم میگردد. این محصول ( پرایمر چشم ) بدون تست حیوانی است. به این معنی که برای تولید این محصول روی هیچ حیوانی تست نشده است. دوما این محصول بدون گلوتن است.

- کاربرد محصول :

غنی شده و سرشار از مواد معدنی است که باعث جذب چربی اضافی پشت پلک چشم میگردد. پرایمر چشم پریتی ولگار نرمی خاصی به پلک چشم داده و آن را همانند یک بوم نقاشی آماده رنگ مینماید. آن را بعنوان پایه ای برای استفاده قبل از سایه چشم خود بکار برید. اینکار سایه چشم پودری یا کرمی شمارا پررنگ تر و جلوه دارتر میکند. به آرایش چشم شما ماندگاری عالی میدهد.

- راهنمای استفاده :
  • آن را فشار داده ( به اندازه یک قطره کوچک ) پشت دست خود بمالید
  • قلموی خود را در پرایمر چشم فرو برده با حالت ضربه و آرام روی پلک چشم بزنید
  • سایه چشم را روی پرایمر چشم بمالید

مشخصات فنی
نام ویژگیمقدار ویژگی
پرایمر چشم و مژهبی رنگ
پرایمر چشم و مژهضد چروک
پرایمر چشم و مژهضد آب
پرایمر چشم و مژهفاقد پاربن
پرایمر چشم و مژهحاوی ویتامین