تصویر پرایمر سایه چشم پرتی‌ وولگار
˂
  • تصویر پرایمر سایه چشم پرتی‌ وولگار
˃

پرایمر سایه چشم پرتی‌ وولگار Pretty Vulgar Uncaged Eyeshadow Primer

خرید آنلاین پرایمر سایه چشم پریتی‌وولگار محصولی از کشور آمریکا، دارای ماندگاری بالا، قابل انطباق با سایه چشم و برای همه انواع تناژ پوست مناسب است.

شماره مجوز بهداشت سازمان غذا و دارو: 514/408501
330,000 تومان

پرایمر سایه چشم پریتی‌وولگار کمک می کند تا سایه چشم درست در جایی که زده شده باقی بماند. بنابراین از ریختن، پاک شدن و به هم خوردن آرایش چشم جلوگیری می کند.

همانند پرایمر پوست، پرایمر چشم هم، بافت پوست اطراف چشم و پلک را برای آرایش آماده می کند. همچنین باعث می شود تا آرایش چشم خیلی زیباتر و ماندگارتر داشته باشید.

چرا پرایمر سایه چشم پریتی‌وولگار

پرایمر سایه چشم پریتی‌وولگار بسیار سبک است که باعث تشدید و بهتر شدن رنگ سایه چشم می گردد. این پرایمر چشم به عنوان کرم ضد چروک پشت پلک چشم قابل استفاده است. همچنین قابل محو شدن نیست. این امر باعث ماندگاری بالای سایه چشم می گردد.

کاربرد پرایمر سایه چشم پریتی‌وولگار

این محصول غنی شده و سرشار از مواد معدنی است که باعث جذب چربی اضافی پشت پلک چشم می گردد. پرایمر چشم پریتی‌وولگار نرمی خاصی به پلک چشم داده و آن را همانند یک بوم نقاشی آماده رنگ می نماید.

سایه چشم به عنوان پایه ای برای استفاده قبل از سایه چشم خود بکار ببرید. این کار سایه چشم پودری یا کرمی شما را پررنگ تر و جلوه دارتر می کند. بنابراین به آرایش چشم شما ماندگاری عالی می بخشد.

آنچه که در فرمولاسیون پرایمر چشم باید بیشتر بدانید

این محصول ( پرایمر سایه چشم پریتی‌وولگار ) بدون تست حیوانی است. به این معنی که برای تولید این محصول روی هیچ حیوانی تست نشده است. همچنین این محصول بدون گلوتن است.

نحوه استفاده از پرایمر سایه چشم پریتی‌وولگار

پرایمر چشم را فشار داده ( به اندازه یک قطره کوچک ) پشت دست خود بمالید. قلموی خود را در پرایمر چشم فرو برده و با حالت ضربه و آرام روی پلک چشم بزنید. سایه چشم را روی پرایمر چشم بمالید. پرایمر سایه چشم پریتی‌وولگار برای چشم های حساس بسیار مفید است.

ویژگی پرایمر سایه چشم پریتی‌وولگار

این سایه چشم دارای ماندگاری بالا است. قدرت ماندگاری سایه چشم را بالا می برد. برای همه انواع تناژ پوست مناسب است. همچنین این محصول قابل انطباق با سایه چشم نیز است.

مشخصات فنی

پرایمر چشم و مژه بی رنگ
پرایمر چشم و مژه ضد چروک
پرایمر چشم و مژه ضد آب
پرایمر چشم و مژه فاقد پاربن
پرایمر چشم و مژه حاوی ویتامین
نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند