پرایمر صورت پرتی وولگار

LAVA WATER FOUNDATION PRIMER

افزایش ماندگاری آرایش, صاف, نرم و یکدست کننده پوست, فرمول منحصر به فرد حاوی زغال چوب
*
650,000 تومان

- فواید پرایمر صورت پرتی وولگار

پرایمر صورت پرتی وولگار با فرمول منحصر به فرد زغال چوب فواید بسیار زیادی را برای پوست شما به ارمغان می آورد. این پرایمر نه تنها باعث افزایش زمان ماندگاری آرایش شما می شود بلکه پوست شما را صاف، نرم و یکدست می کند. دانه های آب غنی از آنتی اکسیدان باعث رطوبت رسانی و خنکی پوست شما می شود.

این پرایمر صورت همچنین حاوی پودرهای زغال سنگ برای تقویت جذب روغن و سم زدایی پوست است. ظاهر و وضعیت کلی پوست شما به دلیل غلظت بالای آب تصفیه و غنی شده با مواد معدنی ضروری به دست آمده از آتشفشان و اکوسیستم فوق العاده سرسبز جزایر ججو بهبود می یابد.

- روش استفاده پرایمر صورت پرتی وولگار

  • ابتدا با استفاده از یک پاک کننده ی ملایم، صورت خود را تمیز کنید.

  • پیش از استفاده از پرایمر صورت کرم طوب کننده ی سبک مناسب با نوع پوست خود بزنید و اجازه دهید خوب روی پوست شما بنشیند.

  • مقداری پرایمر را به پشت دست خود بزنید و با نوک انگشت ها آن را روی پوست بزنید. از بینی به سمت خارج صورت پیش بروید. این عمل موجب فیکس شدن فونداسیون بر روی صورت شما می شود. چند دقیقه صبر کنید تا پرایمر به خوبی روی پوست شما جذب شود و سطح پوست شما را صاف کند. حتی می توانید پرایمر صورت را به تنهایی نیز استفاده کنید.

- راهنمای خرید پرایمر صورت پرتی وولگار

پرایمر صورت جزوء آن دسته از محصولاتی است که هم خواص آرایشی (ماندگاری و ثبات میکاپ) و هم مراقبتی (جوان سازی )دارد، این محصول هم پوست شما را تازه و شفاف می کند و هم زیر سازی برای میکاپ می باشد، زمانی که شما از این پرایمر به عنوان زیرساز آرایش استفاده میکنید تمامی منافذ باز صورت شما بسته، پوست آبرسانی و آماده میکاپ خواهد شد، همچنین استفاده از پرایمر باعث ماندگاری بیشتر آرایش می شود.

بهترین پرایمر صورت 2023 برند آمریکایی پرتی وولگار