پرایمر مژه مشکی بلینک

BLACK LASH PRIMER

افزایش حجم مژه, درمان و تقویت مژه ها, حاوی ویتامین ها و ترکیبات مغذی, محافظت از مژه ها, بدون رنگ و فاقد رایحه
برند: blinc بلینک
*
600,000 تومان

- فواید پرایمر مژه مشکی بلینک

پرایمر مژه مشکی بلینک با دو هدف تولید شده است. درمان و تقویت مژه. ویتامین ها و ترکیبات مغدی موجود در این پرایمر مژه مانند دی پنتول و توکوفرال استات رطوبت و لطافت طولانی مدت برای حفاظت از مژه ها در برابر آسیب و استرس های محیط را فراهم می آورد. همچنین فاقد هر گونه مواد عطری و رایحه ای است و به هیچ وجه باعث سوزش چشمان نمیشود. حالا شما می توانید پایه نهایی در حجیم کردن مژه را با پرایمر مژه ای داشته باشید که سیاه ترین ظاهر را به ریمل شما می دهد، زدن ریمل بر روی پرایمرهای سفید مژه ممکن است برای بعضی از خانم ها مشکل باشد و رنگ مشکی واقعی دلخواهشان را به آنها ندهد. پرایمر مشکی مژه قبل از استفاده از ریمل، پایه حجم و طول بی نظیری را برای مژه های شما فراهم می کند. قلم سیلیکونی مبتکرانه، زمان زدن پرایمر مشکی مژه، مژه ها را مجزا و بلند می کند. وقتی که ریمل بلافاصله روی مزه ها زده می شود، تراکم پرداخت شده زیبایی از مژه ها را به جای می گذارد.

مژه ها را تغذیه می کنند و از مژه ها محافظت می کند. ماندگاری ریمل را افزایش می دهد و از ریزش جلوگیری می کند. به صورت یکنواخت روی مژه پخش می شود و مژه ها را به خوبی از هم جدا می کند.

- روش استفاده پرایمر مژه مشکی بلینک

  • قبل از استفاده از ریمل برای ایجاد حجم و طول دلخواه مژهایتان می توانید تا 60 ثانیه لایه های مورد نیاز را روی مژه ها بزنید.

  • ریمل را بلافاصله روی پرایمر مشکی مژه بزنید .

  • برای نتیجه بهتر با ریمل های بلینک استفاده کنید.

  • می توانید هر زمان که خواستید با هرگونه پاک کننده آرایشی پرایمر را پاک کنید .

- راهنمای خرید پرایمر مژه مشکی بلینک

پرایمر مژه مشکی بلینک محصول کاملا پایه گیاهی دارد و فاقد مواد شیمیایی مضر پوست و مو می باشد. این پرایمر مشکی ساخت کارخانه اکسیژن امریکا و بدون تست حیوانی می باشد.

بهترین پرایمر مژه مشکی 2023 برند آمریکایی بلینک
مشخصات فنی
نام ویژگیمقدار ویژگی
پرایمر چشم و مژهرنگی
پرایمر چشم و مژهضد آب
پرایمر چشم و مژهفاقد پاربن
پرایمر چشم و مژهحاوی ویتامین