پرایمر مژه پرتی‌ وولگار

Pretty Vulgar Down Below Lash Primer

پرایمر مژه پریتی‌وولگار بصورت مایع می باشد. همچنین قبل از ریمل جهت حجم دهی به مژه ها استفاده می گردد. فرمول آن با ویتامین E حافظ سلامت و رطوبت رسان مژه هاست.
*
650,000 تومان
- پرایمر مژه پرتی وولگار:

پرایمر مژه پرتی وولگار با خاصیت نرم کنندگی برای استفاده قبل از ریمل میباشد. این پرایمر حاوی رنگدانه های بسیار غنی مشکی است. در حالیکه مژه ها رادانه دانه جدا میکند به آنها حجم و طول مناسب نیز میدهد. این محصول با شانه دو سر منحصر بفرد خود قابلیت کاربرد به دو حالت متفاوت را یه مژه ها میبخشد. این محصول غنی شده با ویتامین E میباشد که مژه های شما را سلامت و مرطوب نگهمیدارد. پرایمر مژه در حالیکه به مژه های شما بلندی و حجم میدهد از مژه های شما محافظت نیز میکند. بسیار نرم و قابل انعطاف است. فرمولاسیون این پرایمر فاقد پارابن، سولفات و فتالات میباشد. نکات مهم دیگری اینکه اولا این محصول بدون تست حیوانی تولید شده است. به این معنی که برای تولید این محصول روی هیچ حیوانی آزمایشی صورت نگرفته است. دوما فاقد گلوتن میباشد. مواد تشکیل دهنده پرایمر مژه پریتی‌وولگار شامل : آب، اکسید آهن، موم عسل، گلیسیرین، روغن دانه آفتاب گردان و سایر مواد مفید دیگر می باشد .

- نحوه استفاده از پرایمر مژه پرتی‌وولگار:

پرایمر مژه را قبل از زدن ریمل استفاده کنید. ابتدا مژه ها را خشک و تمیز نمائید. این محصول جادویی را بصورت افقی نگهدارید. سپس شروع کنید به حرکت دادن قلمو به سمت عقب از ریشه مژه هایتان. حالا به سمت بالا از رو شانه کنید تا بلندی زیبا و دلربایی به مژه هایتان بدهد. برای ایجاد نگاهی خیره کننده و دراماتیک از این محصول به مقدار بیشتری استفاده کنید. در آخر میتوانید از ریمل استفاده کنید. برای مشخص تر شدن مژه ها میتوان از سمت برس که موهای کوتاهترو بهم چسبیده تر دارداستفاده کنید. برای حجیم تر شدن مژه ها میتوانید ازسمت برس که موهای بلندتر و پهن تری دار مژهه ها را شانه کنید.

-تنوع محصول :

این ریمل تقویت کننده با ساختار و پایه گیاهی ساخت کارخانه اکسیژن امریکا می باشد و در دو رنگ مشکی و قهوه ای تیره عرضه شده است .

- ویژگی های پرایمر مژه پرتی‌وولگار :

این محصول ( پرایمر مژه ) مژه ها را برای استفاده ریمل آماده میکند.

- ماندگاری بالا دارد

- خاصیت مرطوب کنندگی قوی دارد

- مژه ها را پر پشت تر و حجیم میکند -نرم کننده مژه است

- بلند کننده مژه است

- کمک به بازسازی و رشد مژه ها میکند

- حساسیت و آزاری برای مژه ندارد.

مشخصات فنی
نام ویژگیمقدار ویژگی
پرایمر چشم و مژهرنگی
پرایمر چشم و مژهضد آب
پرایمر چشم و مژهفاقد پاربن
پرایمر چشم و مژهحاوی ویتامین