پرایمر مژه مشکی بلینک

BLACK LASH PRIMER

افزایش حجم مژه درمان و تقویت مژه ها حاوی ویتامین ها و ترکیبات مغذی مانند دی پنتول و توکوفرال استات محافظت از مژه ها در مقابل آسیب ها و عوامل استرس زای محیطی بدون رنگ و فاقد رایحه
برند: blinc بلینک
*
600,000 تومان
-پرایمر مژه مشکی بلینک :

پرایمر مژه مشکی بلینک با دو هدف تولید شده است. درمان مژه همچنین تقویت مژه.

ویتامین ها و ترکیبات مغزی موجود در این پرایمر مانند دی پنتول و توکوفرال استات رطوبت و لطافت طولانی مدت برای حفاظت از مژه ها در برابر آسیب و استرس های محیط را فراهم می آورد. همچنین فاقد هر گونه مواد عطری و رایحه ای است که موجب سوزش چشم شما می شود. حالا شما می توانید پایه نهایی در حجیم کردن مژه را با پرایمر مژه ای داشته باشید که سیاه ترین ظاهر را به ریمل شما می دهد، زدن ریمل بر روی پرایمر های سفید مژه ممکن است برای بعضی از خانم ها مشکل باشد و رنگ مشکی واقعی دلخواهشان را به آنها ندهد. پرایمر مشکی مژه قبل از استفاده از ریمل، پایه حجم و طول بی نظیری را برای مژه های شما فراهم می کند.

در طول 60 ثانیه می توانید لایه های مورد نظر را بزنید تا به پایه مژه های پر پشت تر و قطورتر دلخواهتان برسید. قلم سیلیکونی مبتکرانه، زمان زدن پرایمر مشکی مژه، مژه ها را مجزا و بلند می کند. وقتی که ریمل بلافاصله روی مزه ها زده می شود، تراکم پرداخت شده زیبایی از مژه ها را به جای می گذارد. با هر گونه پاک کننده ملایم آرایشی پاک می شود.

- ویژگی پرایمر مشکی مژه بلینک :

مژه ها را تغذیه می کنند و از مژه ها محافظت می کند. ماندگاری ریمل را افزایش می دهد و از ریزش جلوگیری می کند. به صورت یکنواخت روی مژه پخش می شود و مژه ها را به خوبی از هم جدا می کند.

- راهنمای استفاده از پرایمر مژه مشکی بلینک :

طرز استفاده :

• قبل از استفاده از ریمل برای ایجاد حجم و طول دلخواه مژهایتان می توانید تا 60 ثانیه لایه های مورد نیاز را روی مژه ها بزنید .

• ریمل را بلافاصله روی پرایمر مشکی مژه بزنید .

• برای نتیجه بهتر ، با ریمل های بلینک استفاده کنید.

پاک کردن :

• می توانید هر زمان که خواستید با هرگونه پاک کننده آرایشی پرایمر را پاک کنید .

مشخصات فنی
نام ویژگیمقدار ویژگی
پرایمر چشم و مژهرنگی
پرایمر چشم و مژهضد آب
پرایمر چشم و مژهفاقد پاربن
پرایمر چشم و مژهحاوی ویتامین

کالاهای مرتبط