پرایمر


خرید پرایمر آرایشی

پرایمر آرایشی به عنوان زیرسازی انواع آرایش مورد استفاده قرار میگیرد و کاربرد اصلی آن افزایش ماندگاری آرایش میباشد. یک پرایمر آرایشی خوب باعث کوچکتر شدن منافذ, محو شدن چین و چروک و جای جوش و لک, و یکدست شدن پوست میشود. استفاده از پرایمر برای زیرسازی آرایش باعث میشود آرایش شما شیک و یکدست و تمیز به نظر برسد و حتی در هوای گرم یا هنگام عرق کردن ماندگار و زیبا بماند.

انواع پرایمر

امروزه پرایمرها به صورت تخصصی تر بر اساس نوع پوست تولید میشوند. همچنین برای داشتن یک آرایش حرفه ای بهتر است برای هر قسمت از صورت, پرایمر همان قسمت را استفاده نمایید. در ادامه انواع پرایمر آرایشی را به شما معرفی مینماییم:

پرایمر مناسب پوست خشک

اگر پوست خشکی دارید, باید از پرایمری استفاده نمایید که مانع از دست دادن آب پوست شود و پوست شما را مرطوب نماید. پرایمرهایی با پایه روغن یا با خاصیت آبرسانی برای پوست خشک مناسب اند و از چروک شدن پوست و پوسته شدن آرایش شما جلوگیری مینمایند.

پرایمر مناسب پوست چرب

افرادی که پوست چربی دارند باید از پرایمرهای بر پایه آب و سیلیکون که فاقد چربی هستند استفاده نمایند. همچنین استفاده از پرایمرهای مات و کنترل کننده چربی باعث میشود آرایش این دسته از افراد بیش از اندازه براق نشده, و ظاهری مات و مخملی پیدا کند.

پرایمر آبرسان

یک پرایمر آبرسان خوب باید علاوه بر خاصیت آبرسانی, فاقد مواد شیمیایی مضر باشد تا بتواند در صورت استفاده مداوم, پوست شما را بهبود بخشیده و مضرات سایر مواد آرایشی را خنثی نماید. برای داشتن خاصیت آبرسانی اکثر پرایمرها حاوی موادی مانند هیالورونیک اسید یا ویتامین های A و E میباشند.

پرایمر صورت

پرایمر صورت به عنوان زیرساز کرمپودر و پنکک استفاده میشود. و میتواند به عنوان کوچک کننده منافذ, محو کننده چین و چروک و یکدست کننده پوست کاربرد داشته باشد. بعضی از افراد از پرایمر صورت به تنهایی و بدون کرمپودر استفاده مینمایند. و تنها با استفاده از کانسیلر و رژگونه آرایش خود را تکمیل مینمایند.

پرایمر لب

پرایمر لب, باعث تقویت و آبرسانی پوست لب شده و دوام رژلب شما را افزایش میدهد. همچنین باعث میشود شدت رنگدانه روی لبهای شما افزایش بیابد. پرایمر رژلب باعث میشود پوست لب شما پوسته پوسته نشده و آرایش لبهایتان ظاهری یکدست و یکنواخت داشته باشد.

پرایمر سایه چشم

پرایمر چشم منجر به افزایش شدت رنگدانه انواع لوازم آرایشی میشود و همچنین از ریختن آرایش چشم در هوای گرم یا هنگام عرق کردن جلوگیری مینماید. زمانی که شما از پرایمر سایه چشم برای زیرسازی پلک استفاده نمایید, انواع سایه به راحتی در یکدیگر فید میشوند و آرایش چشمی زیبا و تمیز خواهید داشت.

پرایمر مژه

پرایمر مژه باعث تقویت و آبرسانی مژه های شما شده و از خشک و شکننده شدن تارهای مژه در اثر استفاده زیاد از ریمل جلوگیری مینماید. همچنین باعث میشود هنگام استفاده از ریمل تارهای مژه به هم نچسبند و حجم و طول مژه ها پس از ریمل زدن بیشتر به نظر برسد.