پرفیوم دیور جوی (زنانه)

CHRISTIAN DIOR JOY (W) EDP 90 ml

جوی از طریق تبدیل ماهیت نور به یک رایحه دلنشین قصد دارد بانوان را به حفظ شادی در تمام لحظات زندگی دعوت کند. شوق به زندگی همچون یک انرژی بی نظیر تمامی جوانب زندگی را در بر می گیرد. با استشمام رایحه این عطر پر انرژی، احساس سرزندگی، شادی و لطافت به تمام زندگی شما منتقل خواهد شد. در این ترکیب رایحه گل رز سنتیفولیا و گل یاس در کنار مرکبات به زیبایی به شما لبخند زده و با عطر و بوی نت های چوبی و آکورد آرامش بخش مشک شما را به آغوش می کشد. فرانسوا دماکی معتقد است که این عطر همانند یک اثر نقاشی پوینتیلیسم است. به گونه ای که گویی به یک تکنیک منحصر به فرد و در عین حال نا ملموس مزیّن شده است. شرکت دیور جنیفر لارنس هنرپیشه مشهور امریکایی را به عنوان جهره تبلیغاتی این عطر معرفی کرده است.
3,808,750 تومان
جوی از طریق تبدیل ماهیت نور به یک رایحه دلنشین قصد دارد بانوان را به حفظ شادی در تمام لحظات زندگی دعوت کند. شوق به زندگی همچون یک انرژی بی نظیر تمامی جوانب زندگی را در بر می گیرد.
با استشمام رایحه این عطر پر انرژی، احساس سرزندگی، شادی و لطافت به تمام زندگی شما منتقل خواهد شد. در این ترکیب رایحه گل رز سنتیفولیا و گل یاس در کنار مرکبات به زیبایی به شما لبخند زده و با عطر و بوی نت های چوبی و آکورد آرامش بخش مشک شما را به آغوش می کشد. فرانسوا دماکی معتقد است که این عطر همانند یک اثر نقاشی پوینتیلیسم است. به گونه ای که گویی به یک تکنیک منحصر به فرد و در عین حال نا ملموس مزیّن شده است.
شرکت دیور جنیفر لارنس هنرپیشه مشهور امریکایی را به عنوان جهره تبلیغاتی این عطر معرفی کرده است.