پرفیوم شنل گابریل ( زنانه )

CHANEL GABRIELLE (W) EDP 100 ml

اولیویه پولگ با ارائه این عطر رایحه یک گل خیالی را خلق کرده است. رایحه شکوفه ای درخشان و کاملاً زنانه از شنل که بر پایه دسته گلی از گل یاس، یلانگ یلانگ، شکوفه درخت پرتقال و گل مریم ساخته شده است. در ساخت رایحه این نسخه از بالاترین کیفیت نت های این گل ها استفاده شده است. چهارگوشه بودن شیشه این عطر نمادی از حضور این چهار عنصر نفیس است. شیشه و بسته بندی این عطر طی فرآیندی 5 ساله توسط سیلوی لگاستلویی طراحی شده است. او در ساخت شیشه این عطر، قصد داشت طرحی شبیه به جواهر و در عین حال ساده با کلیت ساختاری کارهای کلاسیک شنل، خلق نماید. شیشه آن با رنگ طلایی کمرنگ خود، نور را عبور داده تا نمادی از ماهیت خورشیدی بودن ساختار رایحه این عطر باشد. کریستین استوارت هنرپیشه آمریکایی به عنوان چهره تبلیغاتی این عطر معرفی شده است.
4,936,000 تومان
اولیویه پولگ با ارائه این عطر رایحه یک گل خیالی را خلق کرده است. رایحه شکوفه ای درخشان و کاملاً زنانه از شنل که بر پایه دسته گلی از گل یاس، یلانگ یلانگ، شکوفه درخت پرتقال و گل مریم ساخته شده است. در ساخت رایحه این نسخه از بالاترین کیفیت نت های این گل ها استفاده شده است. چهارگوشه بودن شیشه این عطر نمادی از حضور این چهار عنصر نفیس است.
شیشه و بسته بندی این عطر طی فرآیندی 5 ساله توسط سیلوی لگاستلویی طراحی شده است. او در ساخت شیشه این عطر، قصد داشت طرحی شبیه به جواهر و در عین حال ساده با کلیت ساختاری کارهای کلاسیک شنل، خلق نماید. شیشه آن با رنگ طلایی کمرنگ خود، نور را عبور داده تا نمادی از ماهیت خورشیدی بودن ساختار رایحه این عطر باشد.
کریستین استوارت هنرپیشه آمریکایی به عنوان چهره تبلیغاتی این عطر معرفی شده است.