تا 30% تخفیف ویژه محصولات صورت

چشم

چشم
تعداد نظرات 0

مداد سایه چشم استودیومیکاپ مدل اندورنس

ماندگاری طولانی ضد آب , ضد عرق استفاده دو منظوره : مداد چشم و سایه چشم حاوی رنگدانه های چند بعدی جهت دوام در تمام طول روز

تعداد نظرات 1

بلند کننده مژه بلینک

بلند کننده مژه بلینک دارای قابلیت افزایش حجم مژه ها، طول، پرپشتی و قطرآن ها را دارد. بعلاوه ضد سوزش و حساسیت بوده و اثرگذاری فوق العاده ای دارد.

تعداد نظرات 0

پرایمر مژه بلینک

افزایش حجم و طول، تقویت مژه ها غنی از ویتامین E محافظت از مژه ها در مقابل آسیب های ایجاد شده بر اثر گرمای زیاد، رادیکال های آزاد و عوامل استرس زای محیطی ترمیم و ویتامینه کردن در برابر شکنندگی بدون رنگ و فاقد رایحه

تعداد نظرات 0

پرایمر مژه مشکی بلینک

افزایش حجم مژه درمان و تقویت مژه ها حاوی ویتامین ها و ترکیبات مغذی مانند دی پنتول و توکوفرال استات محافظت از مژه ها در مقابل آسیب ها و عوامل استرس زای محیطی بدون رنگ و فاقد رایحه

تعداد نظرات 0

سایه چشم بلینک مدل فیوژن

بسیار نرم و روان حاوی رنگدانه های مخملی و یکپارچه ماندگاری بالا ضد پیری

تعداد نظرات 0

پالت سایه چشم پرتی وولگار مدل پرنده زیبا

پالت سایه چشم پریتی‌وولگار مدل پرنده زیبا یکی از سه پالت سایه چشم، با دوازده رنگ جذاب و پر جنب و جوش که گرما و حالت زیبایی به چشمان شما در طول روز می‌دهد.

تعداد نظرات 0

پالت سایه چشم پرتی وولگار مدل شبگرد

پالت سایه چشم پریتی‌وولگار مدل شبگرد یکی از سه پالت سایه چشم، با دوازده رنگ دودی و بسیار قابل توجه، در شب به نگاه شما عمق می‌دهد. همچنین پلک شما را در طول شب مرطوب نگه می‌دارد.

تعداد نظرات 0

براش خط چشم پرتی‌ وولگار مدل دوطرفه

قلمو (براش) دو طرفه پریتی‌وولگار، با یک طرف نازک و یک طرف سر‌کج براحتی انواع خطوط را می‌کشد.بعلاوه مانع از لک و سیاه شدن شده و مانند یک ضد آفتاب عمل می‌کند.

تعداد نظرات 0

پالت سایه استودیومیکاپ مدل نودز ON-THE-GO

پالت نودز استودیومیکاپ به همراه پالت سایه‌ای خود، دارای پرایمر مخصوص چشم است. در این پالت سایه از طیف رنگ‌های مکمل بهره برده شده است که به هیچ عنوان نمی‌ریزد.