کانسیلر استودیومیکاپ مدل سافت تاچ

SOFT TOUCH CONCEALER

غنی شده با روغن شیا پوشش نقاط تیره و آکنه و سرخی پوست مرطوب کننده مناسب برای تمامی پوستها حتی پوستهای حساس
*
380,000 تومان
-کانسیلر سافت تاچ استودیومیکاپ :

این کانسیلر تمام نواقص صورت، از لکه ها و نقاط تیره تا نقاط آکنه و سرخی محو میکند. این محصول که با روغن شیا ( نوعی دانه درخت استوایی ) غنی شده، پوستی مرطوب و بی ایراد برای شما به ارمغان می آورد. کانسیلر سافت تاچ برای تمام انواع پوست، حتی پوست های حساس مناسب است. کانسیلرها از نظر ظاهری هم با هم تفاوت های بسیاری دارند. مدلهای مختلفی از کانسیلرها برای کاربردهای مختلفی طراحی شده است. کانسیلر سافت تاچ استودیومیکاپ یک کانسیلر مایع شبیه کرم پودرهای مایع است که با استفاده از قلم مو و اسفنج آرایشی، روی صورت پوشش داده می شود. توجه داشته باشید کانسیلر را به صورت نطقه ای روی نقاط مورد نظر صورت خود بگذارید و به صورت ضربه ای با نک انگشتتان یا نوک بیوتی بلندر آن را پخش کنید این کار باعث می شود کانسیلر زیر چشم شما ماسیده نشود.

- راهنمای خرید کانسیلر :

اگر پوست صورت تان روشن است؛ بهتر است از رنگ هایی استفاده کنید که متمایل به صورتی باشد، پوست های کمی تیره بهتر است از ترکیب نارنجی و صورتی برای پوست شان استفاده کنند و کسانی که پوست کاملا تیره ای دارند هلویی و نارنجی را امتحان کنند. توجه داشته باشید که کانسیلر تنها باید یک الی دو درجه از رنگ پوست تان روشن تر باشد. در غیر این صورت اثر مطلوبی بر پوست تان نخواهد گذاشت. اما اگر قصد دارید از کانسیلر برای پوشش دادن به جوش ها، خال ها یا لکه ها استفاده کنید، سعی کنید کانسیلر هم رنگ پوست تان باشد. یکی دیگر از نکاتی که هنگام خرید کانسیلر باید به آن توجه کنید نوع پوستتان است. به طور مثال اگر پوست چربی دارید از کانسیلرهای جامد استفاده کنید که چربی زیادی نداشته باشند زیرا چربی بی از اندازه کانسیلرها موجب ماسیدن آرایش می شود. پس بسته به نوع پوستتان کانسیلر خودتان را استفاده کنید. برای انتخاب کانسیلرهای مایع بسیار دقت به خرج بدهید و از جنس مرغوب آن تهیه کنید؛ تا مدتی بعد از استفاده خشک نشود.

-تنوع محصول :

نکته ای که شاید برای خیلی از خانوم ها هنگام خرید کانسیلر دغدغه باشد،انتخاب رنگ اشتباه برای کانسیلرشان می باشد. اگر شما به تطابق رنگ کانسیلر با رنگ پوست تان دقت کنید، همیشه از تاثیر آن شگفت زده خواهید شد.

این کانسیلر در 3 طیف رنگی متنوع موجود می باشد.

-کانسیلر سافت تاچ استودیومیکاپ ، بدون مواد شیمیایی و پارابن :

بر خلاف بسیاری از محصولات مشابه ، پرایمر سافت ایلوژن استودیومیکاپ فاقد مواد شیمیایی و پارابن هستند . پارابن ها به صورت ترکیبی در محصولات آرایشی و بهداشتی استفاده می شود . و یکی از رایج ترین انواع نگهدارنده های در محصولات آرایشی هستند. پارابن اثرات هورمونی دارد و می تواند ریسک سرطان سینه را افزایش دهد . پس حتما قبل از خرید محصولات آرایشی مورد نیازتان تحقیق کنید که فاقد پارابن باشند .

تست رنگ کانسیلر استودیومیکاپ مدل سافت تاچ

مشخصات فنی
نام ویژگیمقدار ویژگی
کانسیلرضد سیاهی
کانسیلرضد چروک
کانسیلرماندگاری بالا
کانسیلرسبک
کانسیلرفاقد پاربن
کانسیلرضد آب
کانسیلرفاقد چربی