کرم آبرسان و مرطوب کننده دست و صورت ژینووا حجم 200 میل

ویژگی‌های محصول : -حاوی هیالورونیک اسید -حاوی روغن های جوجوبا، بادام، کرچک و نارگیل -حاوی شی باتر به عنوان نرم کننده -آبرسان و عامل تغذیه کنندگی عالی پوست -بدون ایجاد اثر چربی -سرشار از آنتی اکسیدان ها ویتامین E -دارای قابلیت ترمیم و بازسازی پوست -نفوذ عمیق به داخل پوست و ایجاد الاستیسیته -بهبود چین و چروک پوست -دارای بافت سبک و منحصر به فرد
45,000 تومان

از آنجا که پوست دست و صورت در معرض تماس مستقیم با محیط خارج می باشد، دچار بیش ترین آسیب می شود. همچنین با شست و شو و افزایش سن، رطوبت پوست از بین رفته و احساس کشیده شدن پوست به وجود می آید.

کرم آبرسان و مرطوب کننده ی دست و صورت ژینووا مخصوص پوست های خشک و نرمال، به دلیل در بر داشتن موادی چون: شی باتر(کره دانه های روغنی درخت شی یا روغن قلم یک گیاه بومی آفریقایی)، روغن کرچک، روغن دانه های گیاهی مانند جوجوبایا و روغن دانه های مغذی مثل روغن نارگیل نسبتا چربی بیشتری دارد، که احساس چربی را به پوست القا نمی کند.

این کرم با فرمولاسیون عالی خود عمیقا به داخال پوست نفوذ کرده و باعث بهبود الاستیسیته، نرمی و حفظ رطوبت پوست شده و ظاهر چین و چروک ها را بهبود می بخشد. این کرم با بافت سبک و منحصر به فردی که دارد، به سرعت جذب پوست شده و احساس چربی روی پوست به جا نمی گذارد. همچنین با دارا بودن مخلوطی از روغن های گیاهی، یک ترکیب غنی را برای تغذیه پوست و حفظ شادابی آن در مقابل عوامل مخرب محیطی فراهم می کند.

این محصول با دو فاز مرطوب کننده گی و آبرسانی، با دومکانیزم باعث حفظ شادابی و رطوبت پوست می شود.

1- مواد مرطوب کننده ی آن که بر پایه روغن هستند، روی پوست لایه ای را تشکیل می دهند که از خارج شدن آب جلو گیری کرده و سبب کاهش خشکی و افزایش لطافت پوست می شود.

2- شامل مواد آبرسان هموکتانت همانند گلیسرین و اسید هیالورونیک، هموکتنت های آبرسان، آب را از هوا یا محیط اطراف پوست جذب می کنند و بر روی پوست نگاه می دارند.

درست است که هدف نهایی در استفاده از کرم مرطوب کننده و آبرسان، هیدراته کردن(آبرسانی) است، اما انتخاب بهترین محصول رطوبت رسان کاملا به نوع پوست بستگی دارد. همچنین توجه داشته باشیم که بیشترین تاثیر در کارکرد یک محصول را مواد تشکیل دهنده آن محصول دارد.

مزایای این محصول به صورت ذیل می باشد

  • حاوی هیالورونیک اسید به منظور آبرسانی عمیق و موثر پوست
  • حاوی روغن های جوجوبا، بادام شیرین، کرچک و نارگیل
  • حاوی شی باتر به عنوان نرم کننده و آبرسان و عامل تغذیه کنندگی عالی پوست بدون ایجاد حس چربی
  • سرشار از آنتی اکسیدان ها ویتامین E به عنوان محافظ قوی در برابر عناصر آسیب رسان و بهترین عامل در ترمیم و بازسازی پوست
  • نفوذ عمیق به داخل پوست و ایجاد الاستیسیته، نرمی و حفظ رطوبت پوست
  • بهبود چین و چروک پوست
  • به دلیل بافت سبک و منحصر به فرد، به سرعت جذب پوست می شود.
  • حس چربی بر روی پوست ایجاد نمی کند.
  • به دلیل دارا بودن مخلوطی از روغن های گیاهی، ترکیب غنی را برای تغذیه پوست و حفظ شادابی آن در مقابل عوامل مخرب محیطی فراهم می کند.