کرم پودر پرتی وولگار

COOL AF LAVA WATER FOUNDATION

کرم پورپرتی وولگار قدرت پوشانندگی بالایی دارد و نمای مات به پوست صورت شما می بخشد، روی پوست بسیار سبک است و ماندگاری بالایی دارد. فرمول ویژه این کرم پودر، طراوت را همراه با سم زدایی پودر زغال چوب و کره مرطوب کننده مورینگا به صورت شما باز می گرداند و نواقص چهره شما را می پوشاند.
*
970,000 تومان
کرم پودر پرتی وولگار :

کرم پرتی وولگار قدرت پوشانندگی بالایی دارد و نمای مات به پوست صورت شما می بخشد، روی پوست بسیار سبک است و ماندگاری بالایی دارد. فرمول ویژه این کرم پودر، طراوت را همراه با سم زدایی پودر زغال چوب و کره مرطوب کننده مورینگا به صورت شما باز می گرداند و نواقص چهره شما را می پوشاند.

در این کرم پودر برای رفع مشکلات پوستی از آب گدازه های آتشفشانی که از جزیره باستانی ججو ریخته شده، آنتی اکسیدان ها، مواد معدنی و مواد مغذی که باعث زیبایی پوست شما می شود، استفاده گردیده است. کرم پودر پرتی وولگار مناسب برای پوست های نرمال، پوست های چرب مستعد جوش و مختلط می باشد.

نحوه انتخاب رنگ کرم پودر:

یکی از بهترین و کاربردی ترین راهکارها برای انتخاب رنگ کرم پودر شناخت ته رنگ پوستتان است، پوست شما ممکن است ته رنگ سرد، گرم و یا خنثی داشته باشد.

آسان ترین روش شناسایی ته رنگ پوست تان این است که به رنگ رگ هایتان توجه کنید.

ته رنگ های سرد : رگ های به رنگ آبی یا بنفش به همراه سایه رنگ صورتی و قرمز

ته رنگ های خنثی : پوست هیچ گونه سایه رنگ صورتی، قرمز، زرد، طلایی یا هلویی ندارد و هر وقت به پوست خود در زیر نور خورشید نگاه می کنید، کمی سبز به نظر می رسد.

ته رنگ های گرم : رگ های سبز یا زیتونی پوست همراه با سایه رنگی از رنگ های زرد، طلایی یا هلویی دارد، پوست در زیر نور خورشید زردرنگ به نظر می رسد.

به محض آنکه ته رنگ پوست خود را شناسایی کردید، بهتر می توانید رنگ کرم پودر را انتخاب کنید. بیشتر برندهای لوازم آرایش برچسب نوع ته رنگ پوست را روی محصول قرار می دهند. آنها از حرف C (برای ته رنگ سرد)، از W (برای ته رنگ گرم) و N (ته رنگ خنثی) استفاده می کنند.اگر هیچ برچسب و نشانه ای وجود نداشت، کرم پودر هایی با ته رنگ صورتی برای پوست های سرد و رنگ های مایل به زرد برای پوست های گرم استفاده می شود. پوست های خنثی نیز می توانند با توجه به سلیقه خود رنگ کرم پودر را انتخاب کنند. مرحله بعدی در انتخاب کرم پودر بعد از شناخت رنگ، انتخاب کرم پودر مناسب با نوع پوستتان است، دانستن نوع پوست در انتخاب کرم پودر صحیح می تواند کمک بسیار بزرگی باشد. کسانی که پوست های خشک دارند باید به دنبال کرم پودری سبک و حاوی مرطوب کننده باشند و افرادی با پوست های چرب به دنبال کرم پودری با پوشش مات باشند. پوست های معمولی و پوست های مختلط باید فرمولاسیون های متفاوت را تست کنند تا ببینند کدام یک برای پوست آنها بهتر عمل می کند.

تنوع محصول :

کرم پودرهای پرتی وولگار در 10 رنگ بندی متنوع گه برای هر تناژ پوستی مناسب است طراحی شده است .