کرم پودر استودیومیکاپ مدل پرفکتینگ فینیش

PERFECTING FINISH FOUNDATION

سازگار با انواع پوست, ساخته شده با سیلیکای کروی, محو نمودن چین و چروکها با ایجاد خطای چشم, ایجاد درخشش و جلای ابریشمی پوست
*
690,000 تومان

- فواید کرم پودر استودیومیکاپ مدل پرفکتینگ فینیش

کرم پودر استودیومیکاپ مدل پرفکتینگ فینیش محصولی حرفه‌ای از برند مشهور استودیومیکاپ است. این کرم پودر با هر نوع پوستی تطابق داشته ولی با توجه به اینکه استفاده از آن باعث می‌شود پوستی با نمایی ابریشمی و مات داشته باشید ما به کسانی که پوست های چرب تا نرمال دارند پیشنهاد میکنیم از این محصول استفاده کنند. پوست های خشک که مایل به استفاده از این کرم پودر با پوشش مات هستند توصیه می شود قبل از استفاده از این محصول حتما از زیرساز مناسب که شامل (مرطوب کننده-آبرسان و پرایمر) می باشند استفاده کنند. این محصول که به طور ویژه با سیلیکای کروی ساخته شده، با ایجاد خطای دید باعث می شود تا چین و چروکها محو و پوستی تازه و درخشان را برای شما به ارمغان آورد. این محصول پایه و ساختاری گیاهی دارد و با ویتامین های E، بابونه، روغن هسته انار، اسیدهای چرب، روغن زیتون، روغن جوجوبا ، روغن آفتاب گردان غنی شده اند، همچنین با دارا بودن روغن شیا ( نوعی درخت استوایی) تمامی نواقص پوست را ترمیم خواهند کرد.

- روش استفاده کرم پودر استودیومیکاپ مدل پرفکتینگ فینیش

  • قبل از استفاده از این کرم پودر آن را به خوبی تکان دهید.
  • سپس با انگشتان، با یک برس کرم پودر یا اسفنج روی صورت بمالید.
  • میتوانید چندین لایه کرم پودر اضافه نمایید تا به پوشش مطلوب دست یابید.

- راهنمای خرید کرم پودر استودیومیکاپ مدل پرفکتینگ فینیش

بر خلاف بسیاری از محصولات مشابه، کرم پودر پرفکتینگ فینیش فاقد مواد شیمیایی و پارابن هستند. پارابن ها به صورت ترکیبی در محصولات آرایشی و بهداشتی استفاده می شود و یکی از رایج ترین انواع نگهدارنده های در محصولات آرایشی هستند. پارابن اثرات هورمونی دارد و می تواند ریسک سرطان سینه را افزایش دهد. پس حتما قبل از خرید محصولات آرایشی مورد نیازتان تحقیق کنید که فاقد پارابن باشند. کرم پودر پرفکتینگ فینیش استودیومیکاپ در 12 رنگ متنوع و کاربردی تولید شده است.

مشخصات فنی
نام ویژگیمقدار ویژگی
کرم پودرضد چروک
کرم پودرآبرسان
کرم پودرماندگاری بالا
کرم پودرفاقد چربی
کرم پودرفاقد پاربن
کرم پودرپایه گیاهی
کرم پودرضد آب
کرم پودرپوشانندگی بالا