DIOR

دیور پویزن گرل ادوتویلت 100 میل (زنانه) Dior Poison Girl Eau De Toilette

معرفی محصول : نسخه ای جدید از عطر پر طرفدار و مسحور کننده دیور، این بار برای بانوانی آزاد، جسور تر و با ویژگی هایی بالقوه! ساختار رایحه این ادوتویلت بر پایه نیروی شگفت انگیز و شاداب کننده آکورد پرتقال یخی، نت های گل رز سنتیفولیا و بهار نارنج خلق شده است. این عطر که در بردارنده اثرگذارترین ساختار یک ادوتویلت است، جذابیت منحصر به فرد خود را حفظ کرده و در پیچ و تاب ترکیب خود به طور هم زمان گرم و خنک می شود.

1,450,000 تومان

دیور ساواژ 100 میل (مردانه) Dior Sauvage EDT

معرفی محصول : عصیانگر و الهام گرفته شده از فضایی باز، آسمانی آبی با پوشش مناظر صخره ای در زیر آفتاب گرم صحرا! ساواژ مناسب مردانی است قوی، بی تردید و فراتر از مد و زمان. نوع رایحه ساواژ، آروماتیک و خنک بوده و از عناصر طبیعی در آن استفاده شده است که با احتیاط و وسواس زیاد برای جلوگیری از دوز بیش از حد رایحه ها، انتخاب شده اند. جانی دِپ، بازیگر، تهیه کننده و کارگردان پرآوازه امریکایی، چهره تبلیغاتی این عطر است. این عطر برنده جایزه بهترین محصول در Allure Best of Beauty شد.

1,500,000 تومان

دیور فارنهایت 200 میل (مردانه) Dior Fahrenheit EDT 200ML

الهام گرفته شده از بالارفتن دمای محیط بر اثر شور و شوق بسیار! فارنهایت بسیار ماندگار بوده و دارای رایحه ای کاملا متمایز و منحصر به فرد است. در ساخت این عطر از مواد اولیه به طور افراطی بهره گرفته شده و به همین دلیل رایحه آن تاثیرگذارتر شده است.

2,100,000 تومان

دیور هوم 150 میل (مردانه) Dior Homme EDT

معرفی محصول : دیور هوم، به عنوان اولین نسخه مجموعه پرطرفدار هوم، لوکس بودن دنیای کلاسیک را بار دیگر به سبک کاملا نوینی به نمایش می گذارد. به گفته فرانسوا خالق این محصول، دیور هوم از هر کلیشه ای اجتناب کرده و نیروی قدرتمند دیگری را کشف می کند. این عطر مانند یک لباس رسمی و امروزی نمایانگر شیک و جذاب بودن فردی است که از آن استفاده می کند.

2,200,000 تومان