پالت کانتورینگ-هایلایتر استودیومیکاپ مدل ON THE GO

ON THE GO - BRONZING PALETTE

ترکیب سایه های مختلف از رنگ مات تا متالیک بادوام مناسب برای تمام موقعیت ها
650,000 تومان
- پالت برنزینگ استودیومیکاپ مدل ON-THE-GO :

این پالت ترکیبی از سایه های مختلف بوده که زیبایی ظاهری را با تفکر شهری تلفیق می نماید. با این پالت زیبا شما میتوانید آرایش شهری زیباتری برای مدت طولانی خلق نمایید. این پالت شامل 4 رنگ برنز مختلف (از مات تا متالیک) بوده که باعث اعتماد به نفس شما خواهد شد و برای هر موقعیتی مناسب می باشد. پالت برنزینگ استودیومیکاپ نیاز های مختلف شما را برای گریم صورت کاملا برطرف میکند . یک رنگ زیبا برای رژگونه ، یک رنگ شاین برای هایلایت کردن صورت ، یک رنگ کاربردی برای کانتور کردن و یک رنگ هم برنزه کننده صورت دارد . یعنی شما با خرید یک محصول به جای 3 محصول آرایشی تمامی نیازهای گریم صورت خود را برطرف میکنید . این محصول مناسب صورت و گردن می باشد . یک آینه ی بزرگ در پکیجینگ این محصول تعبیه شده و وزن این محصول 20 گرم است . شما با استفاده از این پالت باعث زاویه دار کردن صورت و ایجاد تقارن در صورت می گردید .

- طرز استفاده :

پودر برنزه‌کننده را بر روی پیشانی زیر محل رویش موها، در قسمت زیر گونه و قسمت زیرین فک برای مشخص‌تر شدن زوایای این نقاط استفاده کنید . پودر کانتورینگ، در کناره‌های تیغه بینی دو خط باریک برای کوچک کردن بینی کشیده شود. در انتها پودر را به سمت مرکز صورت محو کنید. هایلایتر برای برجسته‌کردن نقاط موردنظر مانند بخش بالایی گونه، زیر کمان ابرو بالای قوس لب و روی چانه کشیده شود. و در آخر رژگونه بر روی گونه‌ها و از مرکز صورت به سمت گوش‌ها کشیده شود.

- پالت برنزینگ استودیومیکاپ ، بدون مواد شیمیایی و پارابن :

بر خلاف بسیاری از محصولات مشابه ، پالت برنزینگ استودیومیکاپ فاقد مواد شیمیایی و پارابن هستند . پارابن ها به صورت ترکیبی در محصولات آرایشی و بهداشتی استفاده می شود و یکی از رایج ترین انواع نگهدارنده های در محصولات آرایشی هستند. پارابن اثرات هورمونی دارد و می تواند ریسک سرطان سینه را افزایش دهد . پس حتما قبل از خرید محصولات آرایشی مورد نیازتان تحقیق کنید که فاقد پارابن باشند .

مشخصات فنی
نام ویژگیمقدار ویژگی
برنزینگماندگاری بالا
برنزینگسبک
برنزینگفاقد پاربن
برنزینگپایه گیاهی
برنزینگپالت (چند رنگ )
رژگونهبافت پودری
رژگونهماندگاری بالا
رژگونهسبک
رژگونهفاقد پاربن
رژگونهفاقد چربی
کانتورینگماندگاری بالا
کانتورینگسبک
کانتورینگپایه گیاهی
کانتورینگفاقد پاربن