پالت سایه چشم رنگ های سرد استودیومیکاپ

ON THE GO - EYESHADOW PALETTE - COOL DOWN

مناسب برای آرایش شهری با ماندگاری بالا شامل 9 رنگ (از مات تا متالیک)
1,350,000 تومان
- پالت سایه استودیومیکاپ مدل رنگ های سرد  :

پالت سایه چشم استودیومیکاپ مدل On The Go از سری محصولات آرایش چشم تخصصی تولیدشده توسط کمپانی استودیومیکاپ می‌باشد. این پالت ترکیبی از سایه‌های مختلف بوده که زیبایی ظاهری را با تفکر شهری تلفیق مینماید. این پالت شامل 9 رنگ مختلف (از مات تا متالیک) بوده که باعث اعتماد به نفس شما خواهد شد و برای هر موقعیتی مناسب می‌باشد.

داشتن تنوع رنگ در یک محصول به شما این امکان را می‌دهد تا مناسب با آرایش خود یکی از رنگ‌ها را انتخاب کنید. رنگ‌های پالت سایه چشم از مات تا متالیک است و هم رنگ‌های مات را شامل می‌شود، هم رنگ‌های براق را. استفاده از سایه چشم با رنگ مات و تیره معمولا در گوشه خارجی چشم استفاده می‌شود. سایه چشم‌های دارای رنگ براق نیز به درخشش بیشتر چشم کمک می‌کند. بهتر است این نوع سایه چشم را به صورت خطی و ملایم استفاده کنید تا بیش از حد توی ذوق نزند. این سایه چشم از رنگدانه‌های قوی تشکیل شده است و فاقد پارابن است. همچنین در ساخت آن از پایه گیاهی استفاده شده است که ضرری برای چشم نداشته و حساسیتی ایجاد نمی‌کند.

- ویژگی پالت سایه استودیومیکاپ مدل رنگ های سرد :

ویژگی اصلی این سایه چشم ضد آب بودن آن است. ضد آب بودن این محصول موجب می‌شود تا در صورت تعریق صورت آرایش چشم شما ثابت مانده و پاک نشود. همچنین استفاده از رنگدانه‌های قوی در فرمولاسیون خاص این محصول موجب افزایش ماندگاری این محصول شده است. ماندگاری بالا یکی از ویژگی‌های مهم این سایه چشم است که در مراسم‌های طولانی به صورت ثابت با آرایش شما باقی می‌ماند.

مشخصات فنی
نام ویژگیمقدار ویژگی
سایه چشمپالت (چند رنگ )
سایه چشممات-براق
سایه چشمضد آب
سایه چشمرنگدانه قوی
سایه چشمفاقد پاربن
سایه چشمپایه گیاهی