PrettyVulgar پرتی ولگار

ریمل پرتی‌ وولگار Pretty Vulgar Mascara

ریمل پریتی‌وولگار با قلموی منحنی شکل خود تمامی مژه‌ها را شانه کرده، حجم و طول بیشتری به مژه‌ها می‌بخشد. همچنین از پوسته پوسته شدن و خرده ریمل رهایی خواهید یافت.

396,000 تومان

اسپری فیکس کننده آرایش پرتی وولگار MAKEUP SETTING SPRAY

اسپری فیکس کننده آرایش (فیکساتور) پریتی‌وولگار با غبار عالی و فوق العاده خود جلوه آرایش را درخشان‌تر و زیباتر می‌کند. میکاپ را ثابت نگه داشته و مناسب برای انواع پوست است. قابل استفاده در هر ساعت از روز جهت تجدید آرایش و آبرسانی پوست می باشد.

420,000 تومان

هایلایتر مایع پرتی وولگار LIQUID HIGHLIGHTER

یک هایلایتر مایع ، مناسب برای انواع پوست ، که حاوی مرواریدهایی با نور منعکس شده برای تقویت نقاط زیبای صورت و بدن است. این هایلایتر را می توان بر روی پوستهای بدون آرایش ، روی آرایش و یا با سایر محصولات مانند مرطوب کننده یا پرایمر مخلوط کرد تا جلوه ای درخشان از درون داشته باشد. مناسب برای انواع پوست می باشد . فرمول منحصر بفردی که باعث می شود پوست احساس آبرسانی و درخشندگی کند و هیچ احساس سنگینی و چسبندگی نداشته باشد.

450,000 تومان

پودر فیکس پرتی وولگار TRANSLUCENT SETTING POWDER

پودر فیکس پرتی وولگار یک پودر تثبیت کننده پوست ، فاقد چربی است که آرایش شما را در جای خود تثبیت می کند. به سادگی پودر را با پد نرمی که داخل محصول تعبیه شده روی صورت خود قرار دهید تا آرایش شما در طول روز تازه و بی عیب و نقص به نظر برسد. این پودر نرم و ابریشمی برای جذب روغن های اضافی پوست صورت ، کاهش درخشش و ایجاد پوستی نرم با نمایی مات تهیه شده است. این محصول فاقد ( پارابن ، سولفات ها ،فتالات ) می باشد .

480,000 تومان