کانسیلر روشن کننده چشم استودیومیکاپ

EYE BRIGHTENING ILLUMINATOR

غنی از کوپولیمر پودر الماس روشن کننده نواحی تاریک
*
410,000 تومان
- روشن کننده چشم استودیومیکاپ :

روشن کننده چشم استودیومیکاپ محصولی بسیار خاص و درمانی از برند حرفه‌ای استودیومیکاپ است. این روشن کننده، در صورتی که به درستی استفاده شود، می تواند زیبایی بی‌نظیری به وجود آورد. این محصول شگفت انگیز، غنی از کوپولیمر پودر الماس است که نواحی تاریک را روشن میکند تا جوانی و سرزندگی را برای پوست به ارمغان بیاورد. این محصول تمام نواقص صورت، از لکه ها و نقاط تیره تا نقاط آکنه و سرخی محو میکند،که با روغن شیا ( نوعی دانه درخت استوایی ) غنی شده، پوستی مرطوب و بی ایراد برای شما به ارمغان می آورد.

این محصول برای تمام انواع پوست، حتی پوست های حساس مناسب است .

ظرفیت این محصول 1.5 میلی لیتر است .

- طریقه استفاده :

از استفاده از کرم پودر پرفکتینگ فینیش، روی قلم روشن کننده را بزنید تا محصول شروع به جریان کند و اندکی روشن کننده را بر روی نواحی سایه دار یا کدر صورت بزنید. زیر دایره چشم‌ها، شیار چانه (خطی که در آن چانه به لب پایینی میرسد)، نواحی کمانی اطراف حفره وسط لب بالایی، زیر بینی و غیره را نیز فراموش نکنید. این محصول را به شکلی مخلوط کنید که هیچ خطی قابل رویت نباشد تا یک جلای طبیعی و درخشنده حاصل شود. سعی کنید در طی روز اندکی روشن کننده بمالید تا یک نمای روشنتر را فوراً کسب نمایید.

- تنوع محصول :
روشن کننده چشم استودیومیکاپ در 3 طیف رنگی متنوع موجود می باشد .  
- روشن کننده چشم استودیومیکاپ ، بدون مواد شیمیایی و پارابن :

بر خلاف بسیاری از محصولات مشابه ، روشن کننده چشم استودیومیکاپ فاقد مواد شیمیایی و پارابن هستند . پارابن ها به صورت ترکیبی در محصولات آرایشی و بهداشتی استفاده می شود . و یکی از رایج ترین انواع نگهدارنده های در محصولات آرایشی هستند. پارابن اثرات هورمونی دارد و می تواند ریسک سرطان سینه را افزایش دهد . پس حتما قبل از خرید محصولات آرایشی مورد نیازتان تحقیق کنید که فاقد پارابن باشند .

تست رنگ کانسیلر روشن کننده چشم استودیومیکاپ

مشخصات فنی
نام ویژگیمقدار ویژگی
روشن کننده چشمروشن کننده نواحی تیره چشم
روشن کننده چشمضد سیاهی
روشن کننده چشمضد چروک
روشن کننده چشمسبک
روشن کننده چشمفاقد پاربن
روشن کننده چشمفاقد چربی
روشن کننده چشمحاوی ویتامین
کانسیلرضد سیاهی
کانسیلرضد چروک
کانسیلرماندگاری بالا
کانسیلرسبک
کانسیلرفاقد پاربن
کانسیلرضد آب
کانسیلرفاقد چربی